کد خبر: 12757 A

مقررات بخش فیلم جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین اعلام شد. این بخش شامل دو زیر مجموعه فیلم کوتاه و تا ۱۱۰ ثانیه است.

ایلنا: مقررات بخش فیلم جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین اعلام شد

به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران؛  مقررات خاص بخش فیلم شامل:
۱-حداکثر زمان فیلم‌ها برای بخش آزاد در مستند ۴۰دقیقه و برای فیلم‌های داستانی، تجربی و پویانمایی ۳۰ دقیقه و برای بخش دوم حداکثر تا ۱۱۰ ثانیه است.
۲-قطع آثار آزاد است (براساس فرم تقاضای شرکت)
۳-تاریخ تولید آثار برای بخش آزاد پس از فروردین ۱۳۸۷ است. فیلم‌ها نباید قبلا برای شرکت در چهارمین جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین ارسال شده باشد. اما در بخش تا ۱۱۰ ثانیه تاریخ تولید آثار از فروردین ۱۳۸۰ آزاد می‌باشد.
۴-از نظر تعداد آثار ارسالی محدودیتی وجود ندارد
۵-لازم است بر روی هر لوح فشرده فقط یک فیلم ضبط شود.
۶-برای شرکت در جشنواره لازم است فرم درخواست شرکت به شکل اینترنتی تکمیل و عکس کارگردان و صحنه نیز ضمیمه گردد و سپس با درج کد ثبت نام دریافتی از رایانه برروی نسخه فیلم یک کپی DVD و یک کپی (با فرمت AVI) به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.
۸-فیلم‌هایی که استانداردهای فنی و کیفیت نمایش نداشته باشند از بخش مسابقه حذف می‌گردند.
توجه: دفا‌تر انجمن و سازمانهایی که بیش از یک فیلم برای بخش مسابقه ارسال می‌کنند باید فیلم‌ها را براساس قالب (داستانی، مستند، پویانمایی و تجربی) بر روی DVD‌های جداگانه کپی و ارسال کنند در غیراینصورت آثار مذکور از مرحلهٔ بازبینی حذف خواهند شد.
پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از ۲ تا ۵ بهمن ماه در استان قم برگزار خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر