کد خبر: 1294 A

مركز آفرینش‌های هنری كانون پرورش فكری برگزار می‌كند:

این نشست با موضوع درام کاربردی ونمایش خلاق برگزار می‌شود و قرار است نتایج آن پایان هر سال برگزاری در قالب کتابی از سوی مرکز منتشر شود.

 ایلنا: دومین نشست تخصصی اسیتیج در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساعت 17 روز یک شنبه5 شهریور ماه جاری برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، دومین نشست تخصصی اسیتیج با حضورداوود کیانیان(نمایش‌نامه نویس، کارگردان،مدرس و پژوهشگر تئاتر کودک ونوجوان)، دکتر یدالله آقاعباسی(نمایش‌نامه نویس، پژوهشگر و استاد دانشگاه) به همراه بهزاد صدیقی(نمایش‌نامه نویس، منتقد، پژوهشگر و مدرس تئاتر) ساعت 17 روز یک شنبه5 شهریور ماه جاریدر مرکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، در این نشست که با موضوع درام کاربردی ونمایش خلاق برگزار می‌شود، مهمانان یادشده پس از سخنرانی به بحث و تبادل نظر می‌پردازند. مجموعه سلسله نشست‌های اسیتیج قرار است در پایان هر سال برگزاری (12 نشست) در قالب کتابی از سوی این مرکز منتشر شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند در تاریخ یادشده به نشانی بلوار کشاورز، ضلع شرقی پارک لاله، مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر