کد خبر: 1387 A

مراسم یادبود علیرضا احمدزاده، نویسنده و منتقد تئا‌تر کشور هم زمان با اولین سال درگذشتش در تالار استاد سیروس صابر کرج برگزار می‌شود.

ایلنا: مراسم اولین سال درگذشت علیرضا احمد‌زاده روز شنبه در تالار سیروس صابر کرج برگزار می‌شود.
به گزارش ایلنا، مصطفی محمودی(سخنگوی کانون ملی منتقدان تئا‌تر ایران) با اعلام این خبر افزود: مراسم سالگرد درگذشت زنده یاد علیرضا احمدزاده عضو پیوسته کانون ملی منتقدان تئا‌تر ایران و یکی از اعضای ایرانی کانون جهانی منتقدان تئا‌تر به همت خانواده و دوستان وی و مساعدت اراده کل ارشاد استان البرز، روز شنبه چهارم شهریور ماه جاری از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در محل تالار سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرزواقع در کرج خیابان مطهری نرسیده به پل آزادگان برگزار می‌شود.
وی افزود: در این مراسم که جمعی از هنرمندان و دست اندرکاران عرصه تئا‌تر و منتقدان حضور خواهند داشت، تعدادی از دوستان و همکاران زنده یاد احمد‌زاده به ایراد سخن می‌پردازند. پخش نماهنگی در خصوص زندگی وی، پخش قسمتی از سخنان علیرضا احمزاده، خوانش نمایشنامه «شبانه» نوشته علیرضا احمدزاده و رونمایی از لوح فشرده یادنامه این منتقد و نویسنده تئا‌تر از دیگر برنامه‌های مراسم اولین سال درگذشت علیرضا احمدزاده خواهد بود. کانون ملی منتقدان تئا‌تر ایران از هنرمندان و دست اندرکاران تئا‌تر و به ویژه اعضای کانون ملی منتقدان تئا‌تر ایران برای حضور در این مراسم دعوت به عمل می‌آورد.
علیرضا احمدزاده صبح روز سوم شهریورماه سال ۹۰ در سال ۵۲ سالگی به دلیل ایست قلبی درگذشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر