کد خبر: 1414 A

پرویز پرستویی در گفتگو با ایلنا اعلام کرد:

عصر روز یکشنبه ۵شهریوراعضای ستاد به همراه چند نفر از دوستان سینماگر به شهر تبریز مسافرت می‌کنند و در روز ۶ شهریور در برنامه‌ای که در شهر تبریز با همکاری استانداری و حوزه هنری تدارک دیده شده، حضور پیدا می‌کنند.

ایلنا: در ادامه کمک رسانی اهالی سینما به حادثه دیدگان زلزله آذربایجان شرقی گروهی از سینماگران در هفته جاری به مناطق زلزله زده سفر می‌کنند
پرویز پرستویی عضوستاد سینماگران برای کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود: عصر روز یکشنبه ۵شهریوراعضائ ستاد به همراه چند نفر از دوستان سینماگر به شهر تبریز مسافرت می‌کنند.
وی ادامه داد: در روز ۶ شهریور در یک برنامه‌ای که در شهر تبریز با همکاری استانداری و حوزه هنری جهت جمع آوری کمک‌های مردمی تدارک دیده شده است حضور پیدا می‌کنیم و بعد از جمع آوری کمک‌های مردمی، ۷ شهریور به مناطق زلزله زده سفر می‌کنیم و از نزدیک وضعیت زلزله زدگان را بررسی می‌کنیم.
ستاد سینماگران برای کمک رسانی به زلزله زدگان با حضور پرویز پرستویی، رضا میر کریمی و کمال تبریزی تشکیل شده است.
این ستاد در روز‌های ۲۷ و ۲۸ شهریور با حضور در سینما آزادی و با کمنک بیش از ۲۰ نفز ار اهالی سینما مبلغ ۱۶۱ میلیون تومان برای زلزله زدگان کمک نقدی و مقادیر زیادی کمک غیر نقدی جمع آوری کردند

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر