کد خبر: 16181 A

فیلم سینمایی «کاغذ خروس نشان» ساخته مریم میلانی همزمان در دو جشنواره بین المللی فیلم کودک «شیکاگو» و «بروسل» نمایش داده می‌شود.

ایلنا: فیلم سینمایی «کاغذ خروس نشان» ساخته مریم میلانی که عرضه و حضور بین المللی آن توسط موسسه رسانه‌های تصویری انجام می‌پذیرد، همزمان در دو جشنواره بین المللی فیلم کودک «شیکاگو» و «بروسل» نمایش داده می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی موسسه رسانه‌های تصویری، بیست و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک «شیکاگو» از روز ۵ آبان ماه در بخش‌های فیلم اولی‌ها، انیمیشن، داستانی، مستند و با نمایش آثاری از کشورهای آمریکا، آلمان، استونی، انگلستان، فنلاند، اسپانیا، هلند، ترکیه، فرانسه، لهستان، ژاپن، نروژ و... در شهر شیکاگو آمریکا فعالیت خود را آغاز کرد. در این میان فیلم سینمایی «کاغذ خروس نشان» به عنوان تنها نماینده کشورمان در بخش اصلی و رقابتی این جشنواره انتخاب گردیده و در روز ۷ آبانماه به نمایش گذاشته شد.

همزمان با اکران این فیلم در شیکاگو، ششمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک «بروسل» بلژیک از روز ۷ آبان با نمایش ۸۰ عنوان فیلم از کشورهایی همچون سوئد، ایرلند، استونی، بلژیک، انگلستان، آلمان، هلند، هند، کانادا، آمریکاو... در بخشهای فیلم‌های کوتاه، داستانی بلند، انیمیشن و مستند کار خود را آغاز کرده است و فیلم کاغذ خروس نشان در روز ۱۲ آبان ماه با زیرنویس (انگلیسی- فرانسه- هلندی) در این جشنواره اکران خواهد شد.

این دو جشنواره در تاریخ ۱۴ آبانماه به کار خود پایان خواهند داد.

فیلم کاغذ خروس نشان که عرضه بین المللی آن برعهده موسسه رسانه‌های تصویری می‌باشد، در طی دو ماه اخیر توانسته است در پنج جشنواره معتبر بین المللی حضور فعال داشته و از استقبال چشمگیر مخاطبان در این جشنواره‌ها برخوردار گردد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر