کد خبر: 1901 A

در دویست و چهل و نهمین نشست باشگاه فیلم تهران؛

در دویست و چهل و نهمین نشست هفتگی باشگاه فیلم تهران، فیلم سینمایی «ضدگلوله» جدید‌ترین اثرسینمایی مصطفی کیایی روز یکشنبه ۵ شهریور، ساعت ۱۸:00 در فرهنگ‌سرای ارسباران اکران می‌شود.

ایلنا: فیلم «ضدگلوله» جدید‌ترین اثرسینمایی مصطفی کیایی روز یکشنبه ۵ شهریور، ساعت ۱۸:00 در فرهنگ‌سرای ارسباران اکران می‌شود.

به گزارش ایلنا، در خلاصه‌ی این فیلم سینمایی آمده است: «ضدگلوله» اواسط دهه‌ی ۶۰ و اوج دوران جنگ، مردی حدود ۵۰ ساله در تهران مشغول قاچاق فیلم‌های ویدئویی است و در اثر یک اتفاق درمی‌یابد که توموری در سر دارد و تا دو ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند و …».

فیلم سینمایی «ضدگلوله» در سی امین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین فیلم (رضا رخشانی) و سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه (مصطفی کیائی) شد.

مهدی هاشمی، مسعود کرامتی، ژاله صامتی، مهدی فقیه، سعید آقاخانی و …ازجمله بازیگران «ضد گلوله» هستند.

نشست نقد فیلم سینمایی بلافاصله بعد از نمایش آن با حضور، مصطفی کیایی (کارگردان)، رضا رخشان (تهیه کننده)، ژاله صامتی، محسن کیایی، مسعود کرامتی (بازیگران) و علی علایی (منتقد) برگزار خواهد شد.

علاقمندان به عضویت و حضور در نشست‌های باشگاه فیلم تهران‌می‌توانند به فرهنگسرای ارسبارانواقعدر خیابان جلفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۰-۲۲۸۷۲۸۱۸ تماس بگیرند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر