کد خبر: 20333 A

پس از حضور علیرضا خمسه، حدیث فولادوند و مهران احمدی،

فیلم سینمایی «تتل و راز صندوقچه» که به صورت رئال و انیمیشن تولید می‌شود اولین همکاری مشترک بنیاد سینمایی فارابی و وزارت آموزش و پرورش پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

 ایلنا،حسن معجونی به همراه رضا فیض نوروزی و نادر سلیمانی به فیلم سینمایی «تتل و راز صندوقچه» به کارگردانی وحید گلستان و تهیه کنندگی سعید هاشمی پیوستند.


به گزارش ایلنا  حسن معجونی کار خود را با تئا‌تر آغاز نموده و در طول ۱۵ سال حضور، در بیش از بیست نمایش نقش افرینی کرده است. وی سال ۸۶ با بازی در فیلم‌های «کنعان» و «همیشه پای یک زن در میان است» وارد سینما شد و تا‌کنون در فیلم‌های چون پاداش، خیابان‌های آرام و برف روی کاج‌ها نقش آفرینی کرده است. همچنین حسن معجونی در مجموعه تلویزیونی مسافران ساخته رامبد جوان حضور داشته است.


رضا فیض‌نوروزی نیز که فارغ التحصیل بازیگری و کارگردانی تئا‌تر از دانشگاه آریزونای آمریکا هست در سال ۷۶با حضور در مجموعه تلویزونی کاکتوس ۱ ساخته محمدرضا هنرمند کارش را آغاز کرد و تاکنون در بیش از ۱۳ مجموعه تلویزیونی از جمله مرد هزار چهره، قهوه تلخ، کلاه قرمزی و سروناز و رویای ناتمام حضور داشته است وی همچنین با بازی در فیلم سینمایی «شبیخون» جمشید آهنگرانی وارد سینما شد و در بیش از ۱۲ فیلم سینمایی چون مومیایی ۳، علی و دنی، مربای شیرین، عشق فیلم و چهارچنگولی نقش آفرینی کرده است.
نادر سلیمانی با بازی در مجموعه تلویزیونی ساعت خوش (۱۳۷۳) کارش را آغاز کرد و در مجموعه‌هایی چون باغ مظفر، مرد هزار چهره و قهوه تلخ نقش آفرینی کرده است. وی همچنین با بازی در فیلم سینمای لاک پشت (۱۳۷۵) وارد سینما شد و تاکنون در بیش از ۱۴ فیلم از جمله مرد عوضی، سنتوری، پیشونی سفید، دیو و دلبر و یک وجب از آسمان نقش آفرینی کرده است.
 پیش‌تر حضور علیرضا خمسه، حدیث فولادوند و مهران احمدی در این فیلم قطعی شده بود.
فیلمنامه فیلم «تتل و راز صندوقچه» به بطور مشترک توسط وحید گلستان و منصور غلامی به تحریر درآمده است.
این فیلم که در ژانر کودک و با فضای فانتزی است در شهرهای تهران، تنکابن، رامسر و چابهار فیلم‌برداری خواهد شد.
موضوع این فیلم درباره بزغاله‌ای است که با اشتباه خود موجب بروز یک سری مشکلات برای خود و دیگران می‌شود و تنها کسی که می‌تواند این مشکلات را برطرف کند خودش می‌باشد.
لازم به ذکر است فیلم سینمایی «تتل و راز صندوقچه» که به صورت رئال و انیمیشن تولید می‌شود اولین همکاری مشترک بنیاد سینمایی فارابی و وزارت آموزش و پرورش پس از پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می‌گردد.
اسامی برخی از عوامل فیلم که تا کنون حضور آن‌ها قطعی شده است عبارتند از:
کارگردان: وحید گلستان- مدیر فیلمبرداری: مرتضی غفوری - طراح گریم: نوید فرح مرزی - مدیر تولید: امیر پوربهشتی- برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: پیام حنفی- نویسنده: وحید گلستان و منصور غلامی - مجری طرح: یدالله کریمی- طراح صحنه و دکور: مجید علی‌سلام، طراح لباس: ونوس ابوذری، مدیر تدارکات: جواد قاسمی، مدیرامور مالی: حسن سعیدی، مدیر بازرگانی و تبلیغات: ایمان نیک‌دل، جانشین تولید: مجتبی‌ حاج‌علی، مدیر صحنه: قاسم قاسمی، دستیار دوم کارگردان: کوروش اشرف احمدی، طراح آکساسوار: پویان ابوذری، دستیاران صحنه: امیر حاج‌حسینی و فرید مهتابی، دستیاران تدارکات: مهدی روزبهانی و محمد حیدرقلی، امور دفتری: آزاده بیننده، مشارکت: وزارت آمورزش و پرورش و بنیاد سینمایی فارابی- تهیه‌کننده: سعید هاشمی

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر