کد خبر: 2124 A

با عقد قرار داد با کمپانی فرانسوی؛

فیلم مثل یک عاشق به کارگردانی عباس کیارستمی قرار است در ایران، اروپا، آمریكای شمالی و آسیای شرقی در یك دوره زمانی مشخص اكران شود.

ایلنا: فیلم مثل یک عاشق به کارگردانی عباس کیارستمی بعداز دوبله و کسب مجوز از وزارت ارشاد به احتمال فراوان اواخر مهرماه اکران می‌شود.
رامین رحیمی(تهیه کننده سینما و پخش کننده آثار عباس کیارستمی در ایران) در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا گفت: پس از پیشنهاد ورایزنی با کمپانی Mk۲ به عنوان تهیه کننده اثر و هماهنگی باعباس کیارستمی قرار است که بعد از دوبله فیلم زیر نظر ایشان و همچنین کسب مجوزهای لازم فیلم همزمان با اکران اروپایی در ایران نیز به نمایش در بیاید.
وی ادامه داد: البته تعیین زمان قطعی آن بامشورت ودریافت نقطه نظرmk۲ و عباس کیارستمی اتفاق می‌افتد.
وی با اشاره به اینکه زمان اکران فیلم‌ها در اروپابر اساس زمان بندی نمایش در سایر کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی تعیین و اعلام می‌شود، افزود: براساس آنچه که شرکت Mk۲ اعلام کرده است اکران اروپایی فیلم مثل یک عاشق در ۱۰ اکتبر با نمایش فیلم درفرانسه آغاز می‌شود و سپس به کشورهای خریداری شده ارائه می‌شود و تا پیش از ژانویه ادامه خواهد داشت.
رحیمی افزود: این فیلم در فرانسه توسط کمپانی تهیه کننده که خود جزو چند سینمادار بزرگ فرانسه و مالک چندین مولتی پلکس چند سالنه می‌باشد، توزیع و اکران می‌شود و همچنین قرار است پس از اکران در اروپا، فیلم در آمریکای شمالی و آسیای شرقی به نمایش دربیاید.
وی ادامه داد: همچنین قصد دارم تا فیلم شیرین و فیلم کپی برابر اصل را در شبکه نمایش خانگی توزیع کنم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر