کد خبر: 2134 A

«کلمه، سکوت، کلمه» شب گذشته با حضور مجید سرسنگی، علی نصریان، هنرمندان و جمع کثیری از اهالی مطبوعات در سالن انتظار مجموعه تماشاخانه ایرانشهر افتتاح شد.

ایلنا: مراسم افتتاح نمایش «کلمه، سکوت، کلمه» شامگاه یک شنبه ۶ شهریورماه با حضور مجید سرسنگی مدیرعامل خانه هنرمندان ایران، علی نصریان، هنرمندان و جمع کثیری از اهالی مطبوعات در سالن انتظار مجموعه تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر، در مراسم افتتاح نمایش «کلمه، سکوت، کلمه» به کارگردانی مائده طهماسبی که شامگاه یک شنبه ششم شهریورماه با حضور هنرمندان، مسئولان و اصحاب رسانه در سالن انتظار مجموعه تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد، استاد «علی نصیریان» پیشکسوت تئا‌تر، سینما و تلویزیون پس از ایراد سخنانی زنگ افتتاح نمایش را ۳ بار به یاد زنده یاد استاد «حمید سمندریان» نواخت.

در ابتدای این مراسم مائده طهماسبی ضمن خوش آمد گویی به حاضران و تشکر از «مجید سرسنگی» رئیس مجموعه تماشاخانه ایرانشهر برای حمایت از آثار نمایشی بویژه نمایش «کلمه، سکوت، کلمه» از تسهیلات فراهم شده در اجرای این نمایش قدردانی کرد.

در ادامه و پس از سخنرانی طهماسبی، هنرمند نامی، استاد علی نصیریان با ابراز خرسندی از تحرک و پویایی ایجاد شده در تماشاخانه ایرانشهر برای هنر تئا‌تر گفت: جای مرحوم استاد «حمید سمندریان» در این مراسم بسیار خالی است و امیدوار بودم همسر ایشان خانم «هما روستا» را در این مکان ملاقات کنم.

این هنرمند پیشکسوت ضمن خیر مقدم به هنرمندان و دوستداران هنر تئا‌تر به احترام مرحوم استاد سمندریان ۳ بار زنگ افتتاح نمایش «کلمه، سکوت، کلمه» را نواخت.

در این مراسم، سرسنگی مدیر عامل خانه هنرمندان ایران و رئیس مجموعه تماشاخانه ایرانشهر، جواد افشین‌نژاد، گلاب آدینه، مریم معترف، داریوش مودبیان، اردلان شجاع‌کاوه، قاسم زارع، جمشید گرگین، سروش صحت، کامل نوروزی، آروند دشت‌آرای، ژیلا سهرابی، شیرین یزدان‌بخش، فلامک جنیدی، روح‌الله جعفری، فروغ قجابگلی به همراه جمع کثیری از خبرنگاران و اصحاب رسانه حضور داشتند.

پیش از این نیز «عزت‌الله انتظامی»، «علی رفیعی» و «داوود رشیدی» برای نمایش آمدیم، رفتیم، نبودید، زنده یاد استاد «حمید سمندریان» برای نمایش‌های مکبث، عجایب‌المخلوقات و پدرخوانده ناپلی، «ولی‌الله شیراندامی» برای نمایش پس از سقوط، «قطب‌الدین صادقی» برای نمایش شب روی سنگ‌فرش خیس و «ستاره اسکندری» برای نمایش ۳۳% نیل سایمون، زنگ آیین افتتاح را نواخته‌اند.

لازم به ذكر است؛ بخش خرید اینترنتی بلیت نمایش «کلمه، سکوت، کلمه» نیز راه‌اندازی شده است.

علاقه‌مندان به خرید اینترنتی بلیت‌های نمایش «کلمه، سکوت، کلمه» به کارگردانی «مائده طهماسبی» می‌توانند به آدرس www. mtahmasebi. com مراجعه کنند.

همچنین شماره تلفن ۰۹۱۹۴۷۱۱۹۹۶ از طرف گروه اجرایی پاسخ‌گوی متقاضیان برای رزرو بلیت‌ نمایش «کلمه، سکوت، کلمه» است.

فرهاد آئیش، مریم سعادت، رامین ناصرنصیر، فرشته صدرعرفایی، سعید چنگیزیان، سینا رازانی، امیرحسین رستمی، شبنم فرشادجو، مهسا طهماسبی، سهیل پیغمبری و امیر صارمی بازیگران این نمایش هستند.

اجرای عموم نمایش «کلمه، سکوت، کلمه» با مدت زمان ۶۰ دقیقه از روز دوشنبه ششم شهریورماه سال جاری ساعت ۲۰ در سالن استاد سمندریان مجموعه تماشاخانه ایرانشهر واقع در خیابان طالقانی، خیابان ایرانشهر، خیابان برفروشان، ضلع جنوب شرقی باغ هنر آغاز می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر