کد خبر: 2338 A

روابط عمومی جشنواره فیلم دفاع مقدس خبر داد:

همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره دفاع مقدس در استان کرمان بهترین فیلم‌های سینمایی جشنواره از نگاه تماشاگران به انتخاب مردم معرفی می‌شود.

 ایلنا فیلم‌های برگزیده تماشاگران در دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس معرفی می‌شود.


 به گزارش ایلنا،روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با اعلام این خبر افزود: همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره دفاع مقدس در استان کرمان بهترین فیلم‌های سینمایی جشنواره از نگاه تماشاگران به انتخاب مردم معرفی می‌شود. برگزیدگان در مرام اختتامیه جشنواره مرود قدردانی قرار می‌گیرند.


برپایه این خبر ستاد برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلمقات و دفاع مقدس به منظور همراه شدن تماشاگران در روند ارزشیابی فیلم‌های بر‌تر جشنواره بخش آرای تماشاگران را پیش‌بینی کرده است.
شایان ذکر است بهترین فیلم جشنواره دفاع مقدس بر اساس آرای تماشاگران از میان فیلم‌های سینمایی حاضر در بخش مسابقه سینمای ایران انتخاب می‌شود.
شایان ذکر است دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت و همیاری «سازمان سینمایی کشورو استانداری کرمان» با رویکرد «مقاومت، بصیرت و شکوفایی و به منظور» تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه‌های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس «و» نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان «،» تحریم اقتصادی «،» دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی «،» مقاومت و بیداری اسلامی «،» مقابله با استکبار جهانی «،» تروریسم «و» صهیونیسم بین الملل «در قالب بخش‌های مختلف سینمایی، کوتاه، مستند، ویدیویی، فیلمنامه نویسی و چشم انداز سینمای مقاومت ایران و نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی دیگر همزمان با هفته دفاع مقدس به مرکزیت استان کرمان در استان‌های مختلف و هشت کشور جهان برگزار می‌شود

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر