کد خبر: 23820 A

با حضور اعتراضی انصار حزب الله،

در مراسم اكران افتتاحیه فیلم من مادر هستم؛ علاوه بر تماشگران فیلم بیش از 30 نفر از اعضای انصار حزب الله به عنوان معترضان به فیلم نیز حضور داشتند.

ایلنا: اكران افتتاحیه فیلم من مادر هستم به كارگردانی فریدون جیرانی شب گذشته(8 آذر) در سینما آفریقا برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا؛ افتتاحیه‌ی فیلم من مادر هستم به كارگردانی فریدون جیرانی و تهیه كنندگی غلامرضا موسوی در سینما آفریقا در حالی برگزار شد كه علاوه بر نمایندگان رسانه‌های جمعی، تماشاگران فیلم، تعدادی از اعضای انصار حزب الله و معترضان به فیلم نیز در سینما حضور داشتند.


 بیش از 30 نفر از معترضان به اكران این فیلم پیش از آغاز نمایش فیلم و در حین نمایش با حضور در جلوی سینما آزادی و در سالن انتظار سینما اعتراض خود را نسبت به اكران این فیلم و عملكرد وزارت ارشاد اعلام كردند كه فریدون جیرانی(كارگردان فیلم) با حضور در جمع معترضین با آنان به گفتگو پرداخت.


معترضان به فیلم معتقد بودند كه این فیلم با نشان دادن عشق‌های ضرب‌دری و سكس پنهان برای جامعه مضر است. امری كه جیرانی آن را قبول نداشت و معتقد بود در این فیلم به نقد جامعه پرداخته است. گروهی از معترضان درحالی نسبت به محتوای فیلم معترض بودند كه تعدای از آنها فیلم را ندیده بودند اما تعداد دیگری كه فیلم را دیده بودند نیز به محتوای فیلم معترض بودند.
در مراسم نمایش فیلم من مادر هستم علاوه بر بیش از 1000 نفر از مخاطبان هنرمندانی همچون هنگامه قاضیانی، فرهاد اصلانی، حبیب اسماعیلی، منیژه حكمت،سیامك شایقی و مهدی صباغ زاده حضور داشتند.

 

من مادر هستم فریدون جیرانی انصار حزب الله گزارش تصویری نمایش فیلم من مادر هستم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر