کد خبر: 2494 A

کاپیتان تیم پرسپولیس می‌گوید: به نظر من و با توجه به اینکه این فیلم سه بعدی در ایران و توسط گروهی ایرانی در حال ساخت است می‌تواند توجه اهالی سینما و سینما دوستان را جلب کند.

ایلنا: «علی کریمی» فوتبالیست مطرح و ملی پوش کشورمان در بازدید از پشت صحنه فیلم سینمایی «آقای الف» پس ازگفت‌وگو با «علی عطشانی» کارگردان این فیلم، گفت: من به علت مشغله کاری که دارم کمتر می‌توانم به سینما و یا دیدن آثار فرهنگی بروم، اما امروز در پشت صحنه فیلم سینمایی «آقای الف» گوشه‌های از تصاویر ضبط شده را دیدم که در نوع خود جدید و کاری بسیار جالب بود و از جذابیت بالایی برخوردار بود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فیلم سینمایی «آقای الف»؛ وی در ادامه به رابطه خود با اهالی فرهنگ و هنر اشاره کرد و افزود: مشغله کاری من اجازه رفتن به سینما را نمی‌دهد اما آنچه که امروز من دیدم و آنچه که از کارگردان این اثر دیدم می‌توانم بگویم این اثر می‌تواند پاسخگوی مخاطبان سینما باشد چرا که به اعتقاد من این فیلم اثری کاملا جدید و نوع بود که تا به امروز در کشورمان چنین اتفاقی رخ نداده بود.

كریمی گفت: به نظر من و با توجه به اینکه این فیلم سه بعدی در ایران و توسط گروهی ایرانی در حال ساخت است می‌تواند توجه اهالی سینما و سینما دوستان را جلب کند را جلب کند.

کریمی در ادامه اظهار داشت: با توجه به آنکه این اثر در داخل کشور و با تجهیزات داخلی در حال ساخت است، در نوع خود جدید می‌باشد، می‌تواند رضایت مخاطبان را تامین کند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر