کد خبر: 2601 A

گروه تولید فیلم ویدئویی «بچه‌های لواسون» به کارگردانی احمد توکلی و تهیه کنندگی مسعود فرخنده به تازگی با امید حجت برای ساخت موسیقی این فیلم به توافق رسیده‌اند و این آهنگساز کار خود را آغاز کرده است.

ایلنا: ساخت موسیقی فیلم ویدئویی «بچه‌های لواسون» آغاز شد.
به گزارش خبرنگار  ایلنا، گروه تولید فیلم ویدئویی «بچه‌های لواسون» به کارگردانی احمد توکلی و تهیه کنندگی مسعود فرخنده به تازگی با امید حجت برای ساخت موسیقی این فیلم به توافق رسیده‌اند و این آهنگساز کار خود را آغاز کرده است.
در همین زمینه توکلی کارگردان پروژه به خبرنگار ما گفت: تصویربرداری با دو دوربین انجام شده و هم اکنون از کیفیت فیلم کاملاً راضی هستم. امیدوارم مخاطب نیز از فیلم استقبال به عمل آورد.
او افزود: همچنین در حال حاضر مشغول اتانالوژ هستیم و طبق برنامه ریزی‌های انجام شده فیلم طی یک ماه آینده آماده نمایش خواهد شد.
نیما شاهرخ شاهی، مهدی سلوکی، مهدی ماهانی، سحر قریشی، محسن افشانی، سیاوش مفیدی، لیلا بوشهری، مریم سلطانی، مهرناز افلاکیان، پیام صوفی به همراه هنرمندان خردسال صدف حاجی‌زاده، ماهان ناعیج‌زاده و (با معرفی) المیرا نادری و (با هنرمندی) محمد حاتمی بازیگران اصلی این فیلم هستند.
«بچه‌های لواسون» داستان تقدیر و سرنوشت انسان هاست. تقدیری که ممکن است برای هرکس به شکلی رقم بخورد و هیچکس از آینده آن خبری ندارد....
سایر عوامل اصلی این پروژه عبارتند از: سرمایه گذاران: امیرحسین بحرینی، جمشید کوشش، تهیه کننده: مسعود فرخنده، مدیر تصویربرداری: احمد توکلی، تصویربردار: شهاب روزبهانی، طراح صحنه: سهیل می‌رسپاسی، تدوین: احمد توکلی، صداگذاری: آرمان توسلی، طراح لباس: سامره جهانمرد، مشاور رسانه‌ای: امین داداشی، عکاس: محمد پورزارع، آتیلا قدیمی.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر