کد خبر: 33471 A

نمایش «قرار»، با طراحی و کارگردانی سیامک احصایی و بازی حبیب رضایی و هانیه توسلی، در بخش ایران سی و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر به صحنه می‌رود.

ایلنا: سیامک احصایی، که پیش از این نمایش «نامه‌هایی به تب» را در بیست و نهمین جشنواره تئا‌تر فجر به صحنه برده بود، با اشاره به جدید‌ترین اثر نمایشی خود با نام «قرار»، که در بخش ایران سی و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر اجرا خواهد شد، گفت: در طراحی صحنه این نمایش بر خلاف دیگر طراحی‌هایی که داشته‌ام از شکل و شیوه عجیب و خاصی استفاده نکرده‌ام.
به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری جشنواره، وی که به همراه گروه نمایش مشغول تمرین برای اجرا در جشنواره است، در ادامه افزود: قصد دارم این نمایش را، که در آن طلا معتضدی به عنوان نویسنده، لیلا مدوم‌پور، آرش فصیح و سروناز نانکلی به عنوان گروه کارگردانی، آنکیدو دارش آهنگساز و محمدرضا حسین‌زاده به عنوان مدیر تولید همکاری دارند، سال آینده به اجرای عموم درآورم.
لازم به ذکر است، سیامک احصایی از طراحان صحنه و لباس برجسته در تئا‌تر و تلویزیون است که تاکنون نیز چندین جایزه را برای طراحی صحنه در تئا‌تر به خود اختصاص داده و علاوه بر این، به عنوان طراح پوس‌تر و بروشور با چندین گروه نمایشی نیز همکاری داشته است.
سی و یکمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر فجر از ۲۶ دی تا ۱۲ بهمن به دبیری سعید کشن‌فلاح برگزار می‌شود.

جشنواره تئا‌تر فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر