کد خبر: 34032 A

همزمان با جشنواره فیلم فجر

سومین كنفرانس بین المللی هالیوودیسم همزمان با سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از 14 تا 19 بهمن در تهران برگزار می شود.

 ایلنا:سومین كنفرانس بین المللی هالیوودیسم همزمان با سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر از 14 تا 19 بهمن در تهران برگزار می شود.

به گزارش ایلنا،روابط عمومی سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر؛ با اعلام این خبر افزود: سومین كنفرانس بین المللی هالیوودیسم طی روزهای 14 لغایت 19 بهمن با حضور سینما گران، هنرمندان، منتقدان ‌و صاحب نظران داخلی و خارجی در تهران برگزار خواهد شد.


بر پایه این خبر این كنفرانس با موضوعات:"هدف از تولید فیلم های ضد ایرانی و ضد اسلامی"،"راهكارهای مقابله با سینمای سلطه" و"سینمای هالیوود و صهیونیسم"با محورهایی زیر طراحی شده است:
-1 اقتصاد هالیوود: بررسی جریان پول در صنعت فیلم هالیوود/ هالیوود و قدرت اقتصادی آن در جهت اهداف غیر اخلاقی
-2 نقش سینمای مستقل در بیداری جهان: بررسی جنبه های مختلف جنبش اشغال در آمریكا و اروپا/ رویكردهای جهت حمایت جنبش اشغال وال استریت/ استفاده از سینما جهت گسترش موج بیداری جهانی
- 3 هالیوود و ارزش های انسانی: دارونیسم و لیبرالیسم/ سوء استفاده از زنان و عدم همخوانی آن با ارزشهای خانواده/ هالیوود و خانواده/ به انحراف كشاندن هویت انسانی و ارزش های دینی/ انسانیت زدایی از روابط و اخلاق زدایی از زندگی انسان
- 4 هالیوود و گسترش خشونت: خشونت مدرن و تروریسم/ تحریك برخورد میان ادیان و ملت ها
5- آینده جهان از نگاه هالیوود: هالیوود و آخر الزمان/ برداشت های متفاوت از آینده و جهان
6- بحث درباره تولیدات سینمایی ایران هراسی در هالیوود: آرگو/ دیكتاتور/ غیر قابل تصور/ شمارش معكوس اورشلیم/300

در فراخوانی كه برای كنفرانس بین المللی هالیوودیسم نتشر شد عنوان شد: به سه مقاله برتر به ترتیب 3 میلیون تومان، 2 میلیون تومان، 1میلیون تومان جوایز نقدی تعلق خواهد گرفت و مقالات در كتاب چاپ خواهد شد.
روابط عمومی سی و یكمین جشنواره بین المللی فیلم فجر ضمن اعلام اینكه مهلت ارسال مقالات برای كنفرانس هالیوودیسم 30 دیماه می باشد اضافه كرد: علاقمندان به برای كسب اطلاعات بیشتر می توانند با دبیرخانه كنفرانس به شماره تلفن: 33966196 در تماس باشند. همچنین می توانند از طریق ایمیلinfo@hollywoodism.org با دبیرخانه كنفرانس در تماس بوده و یا به وب سایتwww.hollywoodism.org مراجعه نمایند.

شایان ذكر است سازمان سینمایی کشور، مقارن با سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، سی و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را در قالب مسابقه سینمای ایران و جهان از تاریخ 12 لغایت 22 بهمن ماه 1391 به دبیری محمدرضا عباسیان برگزار می‏نماید.

 

جشنواره فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر