کد خبر: 39971 A

گروه نمایشی «مس‌اند فیبر» از سوئیس، گروه نمایشی «مجموعه کهربا و دار اونبز» از لبنان و گروه «می‌م استودیو» از ارمنستان برای اجرا در سیو یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر وارد ایران شدند.

ایلنا: گروه نمایشی «مس‌اند فیبر» سوئیس برای اجرای نمایش «تل/ضحاک» وارد ایران شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر، نمایش «تلضحاک» کار مشترک گروه تئا‌تر دن کیشوت (ایران) و گروه مس‌اند فیبر (سوئیس) است. این نمایش در سال ۲۰۱۲ به مناسبت سالگرد ویلهلم تل با تبادل دو اسطوره ایرانی و سوئیسی و با تهیه کنندگی کمپانی مس‌اند فیبر در دو بخش تولید شده است.
گروه نمایشی «مجموعه کهربا و دار اونبز» از لبنان نیز بامداد امروز سه شنبه (۳ بهمن) برای اجرای نمایش «۷+ ۷» وارد ایران شدند. نویسنده نمایش نادینه توما و کارگردان اریک دنیاوند است. این نمایش براساس کتاب «سبعه و سبعه» نوشته شده و با استفاده از سنت قدیمی قصه گویی روایت می‌شود.
از کشور ارمنستان نیز گروه «می‌م استودیو» برای اجرای نمایش «می‌مومانیا» وارد ایران شدند. این کار پانتومیم است و نخستین بار سال ۲۰۱۰ توسط استودیو میم اجرا شد. این نمایش چهار پرده دارد. در این اثر مسائل جدی با شوخ طبعی و خنده بیان می‌شود و بر روابط صمیمانه میان انسان‌ها تاکید می‌شود. نویسنده و کارگردان نمایش آرا هاروتونیان و تهیه کننده اریک بارسقیان است.

جشنواره تئا‌تر فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر