کد خبر: 40582 A

اشكان خیل‌نژاد خبر داد:

با توجه به اینكه برنامه‌ بیشترسالن‌ها برای سال 92مشخص شده تصمیم گرفتم از پی‌گیری اجرای نمایش «پچ پچه‌ها...» صرف نظر كنم و تقریبا می‌توانم بگویم پرونده پی‌گیری اجرای عمومی نمایش فعلا برایم بسته شده است.

ایلنا: اشكان خیل‌نژاد كارگردان نمایش «پچ پچه‌های پشت خط نبرد» از متوقف كردن تلاش‌ خود برای یافتن سالنی دیگر جهت اجرای عمومی و همچنین از تصمیم برای تولید نمایشی جدید خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اشكان خیل‌نژاد كارگردان نمایش «پچ پچه‌های پشت خط نبرد» درباره این خبر، گفت: در آخرین شب اجرای كار آقای سرسنگی و حریری برای تماشا به سالن آمدند، با توجه به اینكه قرار بود نمایش ما پیش از موعد در تالار مولوی تمام شود، پیشنهاد دادند نمایش در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود كه آقای حریری تلاش زیادی در این رابطه انجام داد.

وی افزود: با مرور برنامه‌های تماشاخانه امكان اجرا تنها در ساعت‌هایی وجود داشت كه به نظرم مناسب نبود و متاسفانه موفق نشدیم سالنی برای اجرای كار مشخص كنیم. همینطور قرار بود 10 روز هم در تئاترشهر اجرا كنیم كه امكان‌پذیر نشد، تالار حافظ هم كه از قبل برنامه خود با گروه‌ها را بسته است.

این هنرمند جوان همچنین اظهار داشت: پیش از این نیز تصمیم داشتم برای رایزنی با مدیركل مركزهنرهای نمایشی جلسه‌ای داشته باشم و درخواستم برای دریافت سالن را به ایشان اعلام كنم، اما با توجه به اینكه برنامه‌ بیشترسالن‌ها برای سال 92مشخص شده تصمیم گرفتم از پی‌گیری اجرای نمایش پچ پچه‌ها صرف نظر كنم و تقریبا می‌توانم بگویم پرونده پی‌گیری اجرای عمومی نمایش فعلا بسته شده است.

خیل‌نژاد با بیان اینكه این روزها بیشتر به فكر اثر بعدی خود برای اجرا هستم و متن‌های گوناگون را مطالعه می‌كنم تا به نتیجه برسم، گفت: هم‌زمان به پیدا كردن سالنی برای اجرا در سال 92 هم فكر می‌كنم؛ چون اینجا هرقدر هم حرفه‌ای باشید هنگامی كه اثری تولید می‌شود باید همه مراحل اجرای عمومی و پیدا كردن سالن برای اجرا از ابتدا طی شود.

پچ‌پچه‌های پشت خط نبرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر