کد خبر: 41787 A

نمایش «داستان آن کلات» نوشته بهار مومنی و کارگردانی مهدی شمسایی تغزلی عاشقانه است که همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر روایت می‌شود.

ایلنا: مهدی شمسایی نمایش «داستان آن کلات» را تغزلی عاشقانه دانست و افزود: بعد عاشقانه در تمام نمایش‌هایی است که تاکنون به صحنه آوردم دیده می‌شود.
به گزارش ایلنا به نقل از ستادخبری سی و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر، شمسایی نمایش «داستان آن کلات» را تغزلی عاشقانه دانست و افزود: بعد عاشقانه در تمام نمایش‌هایی است که تاکنون به صحنه آوردم دیده می‌شود.
وی با این توضیح که نمایش «داستان آن کلات» موقعیت تاریخی و جغرافیایی ندارد، گفت: نگاه تمثیلی که در نمایشنامه وجود دارد موجب شده با نمایشی خارج از چارچوب تاریخی روبرو باشیم. محوریت نمایش نیز رابط بین قدرت و عشق است و به قصه‌های ملودرام امروز نزدیک می‌شود.
نمایش «داستان آن کلات» در یک سرزمین نامشخص رخ می‌دهد. دو دلداده در شادی عروسی با حمله مغول‌ها روبرو می‌شوند و عروسی تبدیل به فاجعه می‌شود.
راحیل رستمیان، محمدرضا مالکی، سعید سلطانی، روزبه اختری و علی باروتی از جمله بازیگران نمایشند.
طراح لباس زیبا موسوی، طراح صحنه بهار مومنی و طراح حرکات بهزاد جاودان فر است.
نمایش «داستان آن کلات» نوشته بهار مومنی و کارگردانی مهدی شمسایی سه شبنه (۱۰بهمن) در دو سانس ۱۸ و ۲۰: ۳۰ در تالار وحدت همزمان با سی و یکمین جشنواره بین المللی تئا‌تر فجر اجرا می‌شود.

جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر