کد خبر: 42521 A

هر چند جدول نمایش فیلم ها بسته شده بود و قرار بود نمایش فیلم ها از ساعت 14 آغاز شود اما ستاد اجرایی جشنواره در یک برنامه ریزی فشرده، فرصتی را برای نمایش دو فیلم مستند در سالن اصلی جشنواره فراهم کرد.

ایلنا: «یزدان عشیری» مدیر روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر درباره نمایش فیلم های مستند در اولین سانس جشنواره گفت: به دنبال درخواست مستندسازان و سفارش چند نفر از علاقمندان سینمای مستند و همچنین با توجه به حسن نیت دبیر جشنواره فیلم فجر نسبت به نمایش آثار مستند، قرار شد اگر مستندسازی مطمئن است که فیلمش مخاطبان زیادی دارد و شأن نمایش در سالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد را داراست، می تواند فیلم خود را در سالن اصلی نمایش دهد.

به گزارش ایلنا، وی ادامه داد: هر چند جدول نمایش فیلم ها بسته شده بود و قرار بود نمایش فیلم ها از ساعت 14 آغاز شود اما ستاد اجرایی جشنواره در یک برنامه ریزی فشرده، فرصتی را برای نمایش دو فیلم مستند در سالن اصلی جشنواره فراهم کرد و قرار شد از ساعت 10 صبح در مرکز همایش های برج میلاد، دو فیلم مستند «در جستجوی گمنامی» به کارگردانی علیرضا کرمی و «صندلی شماره 257» به کار گردانی محسن خان جهانی به نمایش درآید.

عشیری ادامه داد: ساعت 10 صبح نمایش فیلم «در جستجوی گمنامی» به کارگردانی علیرضا کرمی با حضور بیش از 500 نفر آغاز شد. بعد از پایان نمایش فیلم «در جستجوی گمنامی» و حد فاصل آغاز نمایش فیلم «صندلی شماره 257» تعداد زیادی از تماشاگران، سالن را ترک کردند و منتظر فیلم بعدی نماندند. کارگردان محترم فیلم با توجه به خالی بودن سالن، خواستار عدم نمایش فیلم شد.

وی اضافه کرد: بنابراین نبود تماشاگر در سالن نمایش فیلم، هیچ ارتباطی به جشنواره فیلم فجر نخواهد داشت و تنها جشنواره فرصتی را برای تماشای فیلم های مستند فراهم کرده است.

محسن خان جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر