کد خبر: 42970 A

شب گذشته ریئس تلویزیون کشور لهستان به همراه هیئت سینمایی تلویزیونی این کشور، با جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی کشور و محمدرضا عباسیان دبیر سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر دیدار کرد.

ایلنا: رئیس تلویزیون لهستان در راس هیئتی سینمایی و تلویزیونی از این کشور شب گذشته(13 بهمن) با حضور در جشنواره فیلم فجر با رئیس سازمان سینمایی و دبیر جشنواره فجر دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، در ابتدای ورود این هیئت لهستانی به جشنواره، محمد رضا عباسیان دبیر جشنواره فیلم فجر به استقبال آن‌ها رفت و پس از آن گفتگویی نیم ساعته با حضور جواد شمقدری ریئس سازمان سینمایی، محمدرضا عباسیان دبیر جشنواره و علی حاج قاسمی مدیر بخش بین‌الملل صورت گرفت.
در این دیدار دو طرف خواستار برقراری ارتباطات فرهنگی بین دو کشور شدند و از بازار فیلم و همچین برپایی هفته فرهنگی ایران در لهستان استقبال کردند.
همچنین ریئس تلویزیون لهستان خواستار تولید مشترک در زمینه آثار سینمایی، ساخت آثار مستند و بخصوص انیمیشن شد.
چند ماه گذشته موسسه رسانه‌های تصویری برای اولین بار هفته فیلم ایران در کشور لهستان را برگزار کرده است.
هیئت سینمایی و تلویزیونی لهستان پس از گفتگو با مدیران سینمایی کشورمان به تماشای یکی از فیلم‌های جشنواره نشستند و از بخش‌های مختلف جشنواره ازجمله بازار فیلم و غرفه لهستان دیدن کردند.

جشنواره بین‌المللی فیلم فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر