کد خبر: 43239 A

دو هنرپیشه قدیمی كه با هم اختلافاتی دارند بعد از مدتی بنا به ضرورت با یكدیگر به گفتگو می‌پردازند و گذشته را با یكدیگر مرور می‌كنند.

ایلنا: سیامك صفری از ارائه درخواست خود برای اجرای نمایش «پسران آفتاب» اثر نیل سایمون به مسئولان تماشاخانه ایرانشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این بازیگر و كارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون كه چندی پیش با نمایش «بام تهران» میهمان مجموعه تئاترشهر بود، گفت: به مسئولان ایرانشهر پیشنهاد اجرای نمایش «پسران آفتاب» كه با عنوان پسران طلایی هم شناخته می‌شود را داده‌ام و منتظر پاسخ آن‌ها برای برنامه‌ریزی هستم.

این هنرمند ادامه داد: باتوجه به اینكه میزان درخواست‌ها برای اجرای نمایش از ایرانشهر زیاد است، هنوز مشخص نیست كه ابتدای سال آینده نوبت ما خواهد شد یا كار به نیمه دوم سال 92 می‌رسد.

صفری در ارتباط با عوامل این اثر، اظهار كرد: این نمایش چهار پرسوناژ دارد كه علاوه بر كارگردانی، بازی در یكی از نقش‌های اثر برعهده خود من خواهد بود، اما به دلیل اینكه هنوز مشخص نیست چه تاریخی سالن به ما می‌رسد فعلا نمی‌توانم بازیگر دیگری را درگیر كار كنم.

وی درخصوص داستان نمایش «پسران آفتاب»، بیان كرد: دو هنرپیشه قدیمی كه با هم اختلافاتی دارند بعد از مدتی بنا به ضرورت با یكدیگر به گفتگو می‌پردازند و گذشته را با یكدیگر مرور می‌كنند.

این بازیگر و كارگردان همچنین درباره تغییرات متن، گفت: بنا به شرایطی اجرا تغییراتی در متن می دهم و تقریبا باید بگویم زمان كار تا اندازه‌ای كوتاه خواهد شد تا برای مخاطب خسته كننده نشود.

سیامک صفری پسران آفتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر