کد خبر: 45873 A

جابر رمضانی از شروع پیش‌تولید اثر جدید خود خبرداد:

رمضانی: همه گروه متوجه هستند كار سنگینی پیش رو داریم و دوره تمرین، طولانی و سخت خواهد بود، امیدوار هستیم بتوانیم این نمایش را برای اجرا در پایان تابستان سال 92 آماده كنیم.

ایلنا: پیش تولید نمایش جدید جابر رمضانی آغاز شده و به گفته او متن نمایش‌نامه تغییرات زیادی كرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، كارگردان نمایش «اسكیس» در ارتباط با این خبر، گفت: پیش تولید نمایش «ادوارد دست معمولی» شروع شده و متن نمایش‌نامه و گروه سنی هدف كه از ابتدا در ذهن داشتیم تغییراتی كرده است، ‌چون ابتدا قصد داشتیم نمایش را برای گروه سنی كودك تولید كنیم. البته درباره اسم هم باید بگویم كه نام اثر نیز با توجه به همین تغییرات دست‌خوش تغییر می‌شود اما با توجه به اینكه هنوز به طور دقیق مشخص نشده بعدا اعلام می‌كنیم.

او با بیان اینكه نظر گروه درخصوص محل اجرای اثر نیز تغییر كرده است، ادامه داد: به این ترتیب و با توجه به اینكه در گروه تولید نمایش هم تغییراتی صورت گرفت، به جای اجرا در تالار هنر ترجیح می‌دهیم نمایش در تالار مولوی یا حافظ روی صحنه برود.

كارگردان نمایش «اسكیس» درباره مراحل تولید این اثر، بیان كرد: همه گروه متوجه هستند كار سنگینی پیش رو داریم و دوره تمرین، طولانی و سخت خواهد بود، امیدوار هستیم بتوانیم این نمایش را برای اجرا در پایان تابستان سال 92 آماده كنیم.

وی افزود: این نمایش هفت بازیگر خواهد داشت كه تعدادی از آن‌ها درگیر اجرا روی صحنه می‌شوند و چهارنفر هم به صورت صحنه‌یار با آن‌ها همكاری می‌كنند. در شیوه اجرای این اثر بیشتر به سمت «آتراكسیون» حركت كرده‌ایم و می‌خواهیم ببینیم تا چه اندازه می‌توانیم درام را وارد این شیوه درام گریز كنیم.

رمضانی ضمن ارائه توضیح بیشتر درباره موضوع و فضای اجرای كار، اظهار كرد: در این اثر اساسا با یك نمایش پرزرق و برق مواجه هستیم كه این شاخصه در تمام بخش‌های كار مثل شیوه اجرایی و دیگر موارد رعایت شده است. ماجرا در یك آشپزخانه بسیار مدرن، منظم و تمیز اتفاق می‌افتد كه با همین نظم كار را شروع می‌كنیم اما نمایش با یك به هم‌ریختگی به پایان می‌رسد.

این هنرمند در انتها، گفت: من و گروه اجرایی می‌دانیم كار سخت و دشواری برای به سرانجام رساندن این اثر پیش رو داریم و در جاده‌ای قدم برمی‌داریم كه تاریك است و باید چراغ و نور مسیر را خودمان روشن كنیم.

جابر رمضانی ادوارد دست معمولی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر