کد خبر: 45883 A

برای حضور در جشنواره تلفن همراه تهران؛

در بخش نگاه هنرمند رضا کیانیان، حبیب رضایی، مهناز افشار و پیمان معادی نیز حضور دارند. این بخش با حضور 10 چهره سرشناس هنری در اردیبهشت ماه 92 برگزار می‌شود.

ایلنا: کمال تبریزی، کارگردان شناخته شده سینمای کشور هم به جمع هنرمندان بخش «نگاه هنرمند» اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران پیوست.
به گزارش ایلنا، کمال تبریزی نویسنده و کارگردان شناخته شده کشور قرار است با استفاده از تلفن همراه برای بخش غیر رقابتی «نگاه هنرمند» در جشنواره فیلم و عکس همراه تهران فیلم بسازد.
کمال تبریزی که کارگردانی فیلم‌های خیابان‌های آرام، دونده زمین، پاداش، همیشه پای یک زن در میان است، یک تکه نان، مارمولک، فرش باد، گاهی به آسمان نگاه کن، لیلی با من است و.. را در پرونده کاری خود دارد این بار دست به موبایل می‌شود تا توانایی خود را در ساخت فیلم با تلفن همراه نشان دهد.
این کارگردان سینما که تا کنون مجموعه‌های تلویزیونی «سرزمین کهن»، «دوران سرکشی»، «قصه‌های رودخانه»، «سریال شهریار» را کارگردانی کرده است تا کنون پنج سیمرغ بلورین از جشنواره‌های مختلف سینمایی فجر را به خانه برد و چهار بار نیز کاندید دریافت سیمرغ بلورین این جشنواره بوده است. تندیس زرین فیلم منتخب انجمن نویسندگان و منتقدان برای فیلم فرش باد و مهر مادری، کاندید لوح زرین بهترین کارگردان سال برای فیلم فرش باد، و جوایز چندین دوره فیلم سال از دیگر موفقیت‌های آثار این هنرمند است.
در بخش نگاه هنرمند رضا کیانیان، حبیب رضایی، مهناز افشار و پیمان معادی نیز حضور دارند. این بخش با حضور 10 چهره سرشناس هنری در اردیبهشت ماه 92 برگزار می‌شود.
اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین در تهران ودیگر استان‌های کشور برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود درزمینه فیلم و عکس موبایلی را از طریق سایت جشنواره به آدرس www.tfpf.mobi ارسال کنند.

 

جشنواره فیلم و عکس تلفن همراه تهران کمال تبریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر