کد خبر: 45894 A

بخش آموزش جشنواره فیلم و عکس همراه تهران؛

عکس‌های برتر موبایل تور در سایت جشنواره به نمایش در می‌آیند و به عکس برگزیده جوایزی اهدا می‌شود.

ایلنا: بخش آموزش اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران در ادامه فعالیت‌های آموزشی خود برنامه تورهای عکاسی با موبایل خود را با عنوان «موبایل تور» برگزار می‌کند.
به گزارش ایلنا، «موبایل تور» جشنواره فیلم و عکس همراه تهران صبح 19 بهمن در پارک قیطریه و فرهنگسرای ملل برگزار شد تا 25 نفر از اعضا سایت و شرکت کنندگان در جشنواره، به صورت عملی و همراه با استاد، عکاسی از مناظر طبیعی و فضاهای شهری را تجربه کنند.
شهرام شریف و آکو سالمی مدرسان این دوره از برنامه‌های آموزشی جشنواره، تجربیات عملی خود از عکاسی با تلفن همراه را در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌دهند تا با شیوه‌های مختلف عکاسی شهری با تلفن همراه به صورت عملی آشنا شوند.
عکس‌های برتر موبایل تور در سایت جشنواره به نمایش در می‌آیند و به عکس برگزیده جوایزی اهدا می‌شود. علاقمندان به حضور در موبایل تورهای جشنواره فیلم و عکس همراه تهران می‌توانند با دبیرخانه جشنواره 88894255 تماس بگیرند.
اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین در اردیبهشت ماه 92 برگزار می‌شود. مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان اسفند ماه 91 ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق سایت www.tfpf.mobi نسبت به ارسال آثارشان در دو زمینه فیلم و عکس موبایلی اقدام کنند.

 

نخستین جشنواره فیلم و عکس تلفن همراه تهران موبایل تور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر