کد خبر: 45980 A

مجموعه سوم این سریال همراه با اعلام برندگان هولوگرام‌های برگزیده مجموعه اول به دست مخاطبان می‌رسد.

قسمت های 5 و 6 ویلای من سه شنبه 24 بهمن ماه توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا ‏،وسوسه ثروت؛ این محور اصلی داستان «ویلای من»، جدیدترین ساخته «مهران مدیری» است.

«ارسلان مشکات» سر گارسون رستورانی مجلل است که بر حسب اتفاق متوجه زندگی پیرمردی می شود که صاحب مال و املاک زیادی است اما هیچ وارثی بعد از خود ندارد!

بنابراین «ارسلان» برای رهایی از وضعیت بد اقتصادی و بهتر شدن شرایط زندگی اش دست به یک ریسک بزرگ می‌زند و خودش را عموزاده خاندان مشکات جا می‌زند! حالا اما بعد از گذشت 4 قسمت از «ویلای من»، ارسلان مشکات در خانه ویلایی مشکات بزرگ ساکن شده و برای دستیابی به تمام دارایی‌هایش دست به کارهای عجیبی می‌زند.

مهران مدیری با بازی در نقش «ارسلان مشکات» و «سیامک انصاری» در نقش دستیار او اتفاقات بامزه و جالبی را در قسمت‌های گذشته «ویلای من» رقم زده‌اند.

در مجموعه سوم جمشید و سی‌سی وارد ویلا می‌شوند و ارسلان سعی می‌کند با آنها ارتباط برقرار می‌کند اما درمی‌یابد که آنها شیادتر از این حرف‌ها هستند.

در مجموعه چهارم این داستان نیز خواهیم دید محسن مشکات و همسرش هما وارد ویلای پر ماجرا می‌شوند. جمشید و سی‌سی سعی دارند با دسیسه چینی، مشکات بزرگ را ورشکسته نشان دهند و در این راه نیز موفق می‌شوند و محسن و هما که اجاره‌نشین هستند، از ماندن و دریافت ارث پشیمان می‌گردند، اما اتفاقاتی می‌افتد که محسن و هما را در ویلا ماندگار می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی «ویلای من»، گویا طنازی های مدیری و یارانش در مجموعه‌های سوم و چهارم «ویلای من» چشمگیرتر از قسمت های گذشته اش است.

تا امروز دو مجموعه از سریال خانگی «ویلای من» در قالب دو پکیج در شبکه خانگی نمایش توزیع شده است و قرار است سه شنبه بیست و چهارم بهمن ماه قسمت های پنج و شش این مجموعه توزیع شود تا ببینیم در ادامه داستان چه اتفاقاتی برای اعضای ویلای بزرگ خانواده مشکات رخ می دهد. از جمله ویژگی های «ویلای من» برخلاف بسیاری از مجموعه ها توزیع به موقع و از پیش اعلام شده مجموعه است، آنچنان که قسمت‌های هفتم و هشتم این مجموعه نیز 6 اسفند ماه توزیع خواهند شد تا در ارتباط مخاطبان با مجموعه وقفه‌ای نیفتد.

 مجموعه سوم این سریال همراه با اعلام برندگان هولوگرام‌های برگزیده مجموعه اول به دست مخاطبان می‌رسد. همچنین قرعه‌کشی یک ویلا و 777 جایزه نقدی در روزهای باقی مانده بهمن ماه انجام خواهد شد و نتایج آن به طور گسترده به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

ویلای من
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر