کد خبر: 49113 A

با همراهی حسن‌پورشیرازی و سیروس ابراهیم‌زاده؛

روز پنجشنبه (3 اسفند ماه) نیز جلسه نمایشنامه‌خوانی «خانه ب» با دراماتورژی و کارگردانی مسعود رایگان و بازی رویا تیموریان و هانیه توسلی در این فرهنگسرا برگزار می‌شود.

ایلنا: الهام پاوه‌نژاد بازیگر سینما و تلویزیون را به منظور كمك به زلزله زدگان خراسان جنونی نمایش‌نامه «قضیه متران پاژ» نوشته الکساندر وامپیلو را نمایش‌نامه‌خوانی می‌كند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پاوه‌نژاد در رابطه با اینكه چه عاملی موجب انتخاب این متن برای اجرا، گفت: علاقه داشتم متن دیگری را اجرا كنم اما توسط دوستی با متن نمایش‌نامه «قضیه متران پاژ» آشنا شدم و پس از مطالعه آن علاقه‌ پیدا كردم آن را برای شركت در برنامه كمك به زلزله زدگان اجرا كنم.

این بازیگر در ادامه تصریح كرد: در چون اكثر دوستان بازیگری كه با آن‌ها تماس گرفتم برای بازی قرار داشتند ابتدا درخصوص انتخاب بازیگر مرد مشكلات زیادی داشتیم و كم كم به فكر انصراف از اجرای برنامه نمایش‌نامه‌خوانی افتادم كه این متن توسط خانم صیف پیشنهاد شد.

وی با تاكید بر اینكه اثر یك كمدی موقعیت جذاب با رگه‌های طنز تلخ است، در رابطه با زمان تمرین گروه،‌ بیان كرد: فعلا صبح‌ها تمرین می‌كنیم. با توجه به اینكه اكثر همكاران مشغول بودند عملا امكان تمرین زیاد وجود نداشت، اما از زمانی كه قرار شد این متن را اجرا كنیم به صورت فشرده شروع به تمرین كردیم و خوشبختانه چون گروه حرفه‌ای با من كار می‌كنند نگرانی وجود ندارد.

این جلسه نمایش‌نامه‌خوانی روز شنبه 5 اسفند 8 شب در فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود.

حسن پورشیرازی، سیروس ابراهیم‌زاده، پریزاد صیف، كامبیز بنان، مهدی عبادتی، پدرام خیرآبی و الهام پاوه‌نژاد حضور خواهند داشت.

سعید تهرانی به عنوان آهنگساز و امیرخدامی نیز به عنوان عكاس گروه را در اجرای این برنامه همراهی می‌كنند.

این برنامه نمایش‌نامه‌خوانی برای كمك به زلزله زدگان خراسان جنوبی از سوی سازمان بهزیستی تهران ترتیب داده شده است كه طی روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه در فرهنگسرای ارسبارن برای علاقه‌مندان اجرا می‌شود.

روز پنجشنبه (3 اسفند ماه) نیز جلسه نمایشنامه‌خوانی «خانه ب» با دراماتورژی و کارگردانی مسعود رایگان و بازی رویا تیموریان و هانیه توسلی در این فرهنگسرا برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر