کد خبر: 49320 A

میكائیل‌زاده:

میكائیل‌زاده: طرحی که در این فیلم به آن خواهم پرداخت از مشاهدات و مراودات روزمره گرفته شده و اتفاقاتی که در یک تاکسی می‌افتد را نشان می‌دهد.

ایلنا: با نزدیک شدن به پایان مهلت ارسال آثار، حضور سینماگران در بخش رقابتی جشنواره فیلم و عکس همراه تهران شکل جدی تری به خود گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از ستاد خبری اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران، پس از حضور بازیگران و کارگردانان شناخته شده سینما در بخش غیررقابتی حضور سینماگران جوان در بخش رقابتی جشنواره به چشم می‌خورد.

تا کنون چند تن از اعضای انجمن سینمای جوان و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آثار خود را به جشنواره ارسال کرده‌اند و سینماگران دیگری همچون سید احد میکائیل‌زاده و امیر عربی در حال ساخت فیلم برای حضور در جشنواره هستند.

میکائیل‌زاده، تهیه‌کننده و کارگردان در معرفی ایده فیلم کوتاهی که برای این جشنواره می‌سازد به خبرنگار ما گفت: فیلم‌هایی که با ابزار تلفن همراه ساخته می‌شوند به سینمای مستند و مشاهده گر نزدیک هستند و فیلمساز سلیقه خودش را در مواجه با اجتماع به تصویر می‌کشد.

این پژوهشگر و متخصص رسانه با اشاره به تجربیات روزمره زندگی شهری ادامه داد: طرحی که در این فیلم به آن خواهم پرداخت از همین مشاهدات و مراودات روزمره گرفته شده است و اتفاقاتی که در یک تاکسی می‌افتد را نشان می‌دهد.

امیر عربی فیلمنامه‌نویس جوان که فیلمنامه "سعادت آباد "، "یک عاشقانه ساده" و "گاوصندوق" را در پرونده کاری دارد نیز با ساخت فیلم کوتاه برای جشنواره همراه تهران، به عرصه فیلمسازی وارد خواهد شد.

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین عکس‌ها و فیلم‌های موبایلی را به رقابت می‌گذارد. مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان اسفند ماه جاری و از طریق سایت www.tfpf.mobi ادامه دارد.

نخستین جشنواره فیلم و عکس تلفن همراه تهران میکائیل‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر