کد خبر: 49322 A

اظهارات هاشمی درباره جلسه دیروز ارشاد و اكران نوروزی؛

اگر در زمان صدور پروانه نمایش بررسی و كار كارشناسی درست انجام شود در زمان اكران وضعیت راحتر و درستر است./فیلم پل چوبی و برف روی كاجها قطعا در نوروز 92 اكران نمی شوند.

ایلنا: در پی درخواست رئیس سازمان سینمایی كشور؛ كمیته‌ای متشكل از نماینده كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، رئیس كانون پخش‌كنندگان، نماینده حوزه هنری، رئیس اتحادیه تهیه‌كنندگان، رئیس انجمن سینماداران، معاون فعالیت‌های سازمان سینمایی برای تدوین آیین‌نامه شورای صنفی نمایش روز گذشته(1 اسفند) برگزار شد.

سیدضیاء هاشمی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به نتایج خوب جلسه‌ی روز گذشته گفت: درباره موضوعات خاصی بحث و گفتگو شد و نتیجه جلسه بسیار خوب بود. به طور مثال یكی از مواردی كه مطرح شد این بود كه اگر در زمان صدور پروانه نمایش بررسی و كار كارشناسی درست انجام شود، در زمان اكران وضعیت راحت‌تر و درست‌تر است.

وی ادامه داد: اصلی‌ترین نتیجه این جلسه این بود كه همه ما باید به قانون احترام بگذاریم و به آن عمل كنیم و حتی حاكمیت نیز جایگاه خوب خود را داشته باشد اما آن هم به قانون احترام بگذارد.

هاشمی درباره آخرین وضعیت اكران نوروزی گفت: اكران هیچ فیلمی تا امروز قطعی نشده است و تلاش داریم تا اوایل هفته آینده وضعیت اكران فیلم‌ها مشخص شود.

وی ادامه داد: فیلم‌های پل چوبی و برف روی كاج‌ها قطعا در نوروز 92 اكران نمی‌شوند.

سید ضیاء هاشمی شورای صنفی نمایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر