کد خبر: 49367 A

مدیر روابط عمومی جشنواره فلیم فجر خبر داد:

هیئتی از اعضای ستاد برگزاری جشنواره در طول این مدت با رصد و ارزیابی عملکرد رسانه های سینمایی منتخبی از برترین ها را از میان خبرگزاری های عمومی و سینمایی، سایت‌های تخصصی و عمومی، روزنامه‌ها و مجلات سینمایی و رسانه‌های دیداری و شنیداری معرفی و انتخاب می كند.

ایلنا: رسانه‌های بر‌تر در سی و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر هفته آینده معرفی می‌شوند.

یزدان عشیری مدیر روابط عمومی سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، با اعلام این مطلب افزود: رسانه‌های سینمایی نقش تاثیر گذاری در جشنواره فیلم فجر داشتند و به نوعی چراغ جشنواره با همت اهالی رسانه روشن مانده است.

وی ادامه داد: پیش از این قرار بود که در بخش تجلی اراده ملی از رسانه‌ها و خبرنگاران بر‌تر تجلیل شود اما با توجه به کمبود زمان و حجم بالای نهاد‌ها و سازمانهای شرکت کننده در بخش تجلی اراده ملی تصمیم گرفته شد که در یک برنامه جداگانه از رسانه‌های بر‌تر تجلیل شود.

عشیری تاکید کرد: هیئتی از اعضای ستاد برگزاری جشنواره در طول این مدت با رصد و ارزیابی عملکرد رسانه‌های سینمایی منتخبی از بر‌ترین‌ها را از میان خبرگزاری‌های عمومی و سینمایی، سایت‌های تخصصی و عمومی، روزنامه‌ها و مجلات سینمایی و رسانه‌های دیداری و شنیداری معرفی و انتخاب می‌کند.

یزدان عشیری جشنواره فیلم فجر برج میلاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر