کد خبر: 50548 A

نایت رئیس كانون نمای‌نامه نویسان خانه تئاتر خبر داد؛

نمایش‌نامه‌های «دو و نیم» نوشته‌ی علی اصغری به کارگردانی زری کریمی و «پایتخت ریودوژانیرو کجاست» نوشته و کارگردانی نیما دهقانی در جلسات آتی نمایش نامه خوانی می‌شود.

ایلنا: کانون نمایش‌نامه‌نویسان خانه‌ی تئاتر ایران با همکاری برج میلاد نمایش‌نامه‌خوانی «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» را اجرا می‌کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، کانون نمایش‌نامه نویسان خانه‌ی تئاتر ایران به منظور خوانش آثار نمایش‌نامه نویسان اعضای خود با هدف آشنایی شهروندان با فعالیت نمایش‌نامه نویسی حرفه‌ای در روزهای دوشنبه‌ی هر هفته اسفند ماه 91 با همکاری برج میلاد نشست‌های نمایش‌نامه خوانی برگزار می‌کند.

بهزاد صدیقی، نایب رییس و سخنگوی کانون نمایش‌نامه نویسان خانه‌ی تئاتر ایران ضمن بیان این مطلب، گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، نخستین جلسه‌ی نمایش‌نامه خوانی این کانون روز دوشنبه 7 اسفند ماه، در دو سانس 17 و 45/18 در سالن برج میلاد با خوانش نمایش نامه‌ی بیوه های غمگین سالار جنگ نوشته ی محمد امیریاراحمدی و کارگردانی شهاب‌الدین حسین‌پور اجرا می‌شود.

وی در ادامه، گفت: این نمایش‌نامه خوانی‌ها به صورت بلیت فروشی برگزار می‌شود و قیمت هر بلیت 5000 تومان است. علاقه‌مندان می‌توانند نیم‌ساعت قبل از اجرا بلیت‌های خود را از گیشه‌ی این سالن تهیه کنند یا برای اطلاعات بیشتر با شماره 8585. هم چنین نمایش‌نامه‌های دو و نیم نوشته‌ی علی اصغری به کارگردانی زری کریمی کاری از گروه مثلث و پایتخت ریودوژانیرو کجاست نوشته و کارگردانی نیما دهقانی در جلسات آتی نمایش نامه خوانی می‌شود.

سخنگوی کانون نمایش‌نامه نویسان در پایان، اعلام کرد: در نمایش‌نامه‌خوانی بیوه‌های غمگین سالار جنگ گلاب آدینه، مهسا مهجور،محمدصادق ملکی، نورا هاشمی،محمد صیقی‌مهر، نقش‌خوانی می‌کنند و نوشیت طهماسبی سارا ولیانی به عنوان دستیار کارگردان و احمد نگهبان به عنوان صحنه‌خوان در این نمایش‌نامه‌خوانی همکاری دارند.

صدیقی در پایان یادآور شد: کانون نمایش نامه نویسان خانه ی تئاتر، علاوه برنمایش نامه‌خوانی‌های هفتگی، نمایش‌نامه خوانی‌های فردا را به صورت یک هفته در میان از ابتدای فصل زمستان در تالار اجتماعات خانه‌ی تئاتر آغاز کرده که اختصاص به از آثار نمایش‌نامه نویسان جوان دارد و تا کنون چهار نمایش‌نامه در این بخش از نمایش نامه خوانی ها مورد خوانش و نقد وبررسی قرار گرفته است.

نمایش نامه‌خوانی «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» کاری از گروه تئاتر پارکینک و همکاری گروه تئاتر مروارید اجرا می‌شود.

برج میلاد خانه‌ی تئاتر ایران جلسات نمایش‌نامه خوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر