کد خبر: 57489 A

نمایشنامه‌های اعزامی به جشنواره تئاتر ماه؛ از آثار برتر هنرمندان تئاتر آذربایجان شرقی در مفاهیم ارزشی ازجمله دفاع مقدس، خانه و خانواده، انقلاب اسلامی و معنویت اجتماعی به این جشنواره ارسال شده‌اند.

ایلنا: رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی از ارسال ده نمایشنامه از آثار برتر هنرمندان تئاتر آذربایجان شرقی به جشنواره سراسری تئاتر ماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن میلانی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشنامه‌ها در مفاهیم ارزشی از جمله دفاع مقدس، خانه و خانواده، انقلاب اسلامی و معنویت اجتماعی به این جشنواره ارسال شده‌اند.

وی تصریح كرد: هنر نمایش به عنوان یك هنر فاخر می‌تواند در القاء مفاهیم ارزشی و انسانی مثمرثمر باشد و حمایت از هنر تئاتر حمایت از ارزش و تفاخر اجتماعی است.

میلانی جشنواره سراسری ماه را یكی از مؤثرترین جشنواره‌ها در رشد و تعالی هنر دینی دانست و از هنرمندان خواست در این جشنواره حضور مستمری داشته باشند.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: واحد نمایش حوزه هنری آذربایجان شرقی جهت ایجاد ارتباط با دبیرخانه دایمی این جشنواره در تهران همه روزه در ساعات اداری پاسخگوی هنرمندان خواهد بود.

جشنواره سراسری تئاتر ماه همه ساله به صورت‌های استانی، منطقه‌ای و كشوری در اقصی نقاط كشور برگزار می‌شود.

 

جشنواره تئاتر ماه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر