کد خبر: 58135 A

طبق برنامه ریزی صورت گرفته قبلی قرار بود فیلم عشق از اواخر اسفندماه در تهران و شهرستان ها به اکران عمومی درآید که با تصمیم مدیران بنیاد سینمایی فارابی اکران آن به بعد از تعطیلات نوروزی موکول شد.

 ایلنا: به منظور حمایت از سینمای ملی و با هدف ایجاد فرصت بیشتر برای فیلمهای ایرانی، اکران فیلم سینمایی عشق ساخته تحسین شده میشاییل هانکه به تعویق افتاد.


به گزارش ایلنا، طبق برنامه ریزی صورت گرفته قبلی قرار بود فیلم عشق از اواخر اسفندماه در تهران و شهرستان ها به اکران عمومی درآید که با تصمیم مدیران بنیاد سینمایی فارابی اکران آن به بعد از تعطیلات نوروزی موکول شد. این تصمیم به منظور حمایت از سینمای کشور و با توجه به فشردگی برنامه اکران سینماها در ایام نوروز گرفته شده است.

عشق آخرین ساخته میشاییل هانکه فیلمساز نامدار اتریشی است. این فیلم که برنده نخل طلای کن و اسکار بهترین فیلم خارجی و چندین جایزه معتبر بین الملی شده است، داستان رابطه ای عاشقانه و لطیف میان زوجی سالخورده را روایت می کند. بدین ترتیب بنیاد سینمایی فارابی پس از مدتی وقفه اکران فیلم خارجی را پس از تعطیلات نوروزی با فیلم سینمایی عشق در سراسر کشور آغاز خواهد نمود.

عشق میشایل هانکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر