کد خبر: 59234 A

بهنام بهزادی در گفتگو با ایلنا مطرح كرد:

تلویزیون از آغاز اکران فیلم قاعده تصادف فقط 10 نوبت تیزر این فیلم را پخش کرده درحالی که برای سایر فیلم‌ها روزی 10 نوبت تیزر پخش می‌کند.

 ایلنا: فیلم سینمایی قاعده تصادف به تهیه‌کنندگی و کارگردانی بهنام بهزادی درحالی در سینماهای تهران اکران شده است که باوجود تعداد کم سالن‌های سینمایی مخاطب خود را پیدا کرده است.

بهنام بهزادی(کارگردان فیلم قاعده تصادف) در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ با اشاره به وضعیت اکران فیلم گفت: خیلی خوشحال هستم که فیلم اکران شده است و امکان دیده شدن آن توسط مخاطبان به وجود آمده اما متاسفانه تعداد سالن‌های نمایش فیلم کم است.

وی ادامه داد: به دلیل آن که پروانه نمایش فیلم دیر صادر شد ما نتوانستیم با تعدادی از سینماها در شهرستان قرارداد ببندیم و در تهران نیز با 7 سالن سینمایی به صورت اکران تمام سانس و 3 سالن نیز به صورت اکران تک سانس قرارداد بسته شده است.

بهزادی افزود: در سینما فرهنگ به این فیلم فقط یک سانس اختصاص پیدا کرده که در همان یک سانس نیز با استقبال خوبی مواجه شده اما انتظار این بود که بنیاد سینمای فارابی حمایت بیشتری از این گونه فیلم‌ها می‌کرد.

کارگردان فیلم قاعده تصادف با انتقاد از پخش کم تیزرهای تلویزیونی و حمایت نکردن از این فیلم گفت:‌ تلویزیون از آغاز اکران این فیلم فقط 10 نوبت تیزر این فیلم را پخش کرده است در حالی که برای سایر فیلم‌ها روزی 10 نوبت تیزر فیلم را پخش می‌کند. درحالی که این فیلم 5 جایزه جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرده است.

بهزادی تاکید کرد: با این حال وضعیت اکران فیلم سیر صعودی خود را پیدا کرده است و مخاطبان فیلم به دیدن آن می‌آیند و همین امر جای خوشحالی دارد.

قاعده تصادف  5 جایزه جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرده است.

قاعده تصادف بهنام بهزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر