کد خبر: 66761 A

سیزدهین شمارهٔ مجلهٔ ۲۴ که شمارهٔ پیاپی ۳۹ محسوب می‌شود با پرونده‌ای دربارهٔ کارنامهٔ فیلمسازی کوئنتین تارانتینو منتشر شد.

ایلنا: سیزدهین شمارهٔ مجلهٔ ۲۴ که شمارهٔ پیاپی ۳۹ محسوب می‌شود باپرونده‌ای دربارهٔ کارنامهٔ فیلمسازی کوئنتین تارانتینو منتشر شد.
به گزارش ایلنا، زندگی‌نامهٔ تارانتینو به همراه نقل‌قول‌هایی از او، مرور مؤلفه‌های اصلی سینمای تارانتینو، ۱۰ شخصیتی که بر تارانتینو تأثیر گذاشته‌اند، مرور فیلم به فیلم و گفت‌وگو با تارانتینو و کریستف والتس، جدول ارزش‌گذاری منتقدان و مجموعه یادداشت‌هایی دربارهٔ جدید‌ترین فیلم او، جانگوی زنجیربریده، مهم‌ترین مطالب این پرونده‌ است. در این پرونده می‌توانید خوانندهٔ یادداشت‌هایی به قلم حسین معززی‌نیا، مجید بسطامی،  امیر پوریا، شهرام مکری، بهروز تورانی، جواد طوسی، محسن آزرم، نیما حسنی‌نسب، علی مصلح‌حیدرزاده، کریم‌نیکونظر، کوثر آوینی و سعید قطبی‌زاده باشید. تصویر روی جلد این شماره به مناسبت همین پرونده‌ به عکسی از تارانتینو اختصاص یافته است.
در بخش سینمای دنیای این شماره از ۲۴ علاوه بر پروندهٔ فیلمساز ماه، جدید‌ترین فیلم‌های اکران شده در سینماهای دنیا معرفی شده‌اند. مجموعه مطالبی به مناسبت مرگ راجر ایبرت و یادداشتی از مسعود فراستی درباره‌ی
فیلم عشق (می‌شائل هانکه) از دیگر مطالب این بخش از مجله است.  در صفحات سینمای ایران شمارهٔ جدید مجلهٔ ۲۴ پرونده‌ای برای فیلم قاعدهٔ تصادف منتشر شده که در آن با بهنام بهزادی، امیر جعفری و
بازیگرانِ جوان فیلم گفت‌وگو شده است. در این پرونده می‌توانید یادداشت‌هایی به قلم یحیی نطنزی، امیر پوریا، کوثر آوینی و یاشار نورایی دربارهٔ ویژگی‌های قاعدهٔ تصادف بخوانید.
در بخش سینمای ایران مجلهٔ ۲۴ مجموعه مطالبی هم درباره‌ی فیلم‌های حوض‌نقاشی، رسوایی، تهران ۱۵۰۰ و رژیم طلاییبه چشم می‌خورد. مناظره‌ی جواد طوسی و نیما حسنی‌نسب دربارهٔ حوض نقاشی و نکاتی دربارهٔ مازیار میری، مسعود ده‌نمکی و بهرام عظیمی مهم‌ترین مطالب این بخش هستند. در صفحات تلویزیون شمارهٔ اردیبهشت ماه مجلهٔ ۲۴ علاوه بر مرور مهم‌ترین برنامه‌های ماه، گفت‌وگویی با محسن تنابنده دربارهٔ پایتخت ۲ به همراه یادداشت‌هایی دربارهٔ این مجموعه‌ی نوروزی منتشر شده است.

مجله 24 تارانتینو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر