کد خبر: 68335 A

در چهارمین جشنواره فیلمهای ایرانی كانادا

نمایندگان مجلس فدرال کانادا با اهدای لوح تقدیر به دبیر جشنواره و هیئت داوران از برگزار کنندگان این جشنواره قدردانی‌ نمودند و در پیامی از سو‌ی‌ نخست وزیر کانادا جشنواره فیلم‌های ایرانی‌ را به عنوان تاثیر‌گذاری هنر جامعه ایرانی‌ بر سایر جوامع مهاجر معرفی‌ كردند.

 ایلنا: مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم‌های ایرانی کانادا در سالن پارادایز سینمای یورک واقع در شمال شهر تورنتو برگزار شد که با استقبال تماشاگران همراه بود.

 به گزارش ایلنا،نمایندگان مجلس فدرال کانادا با اهدای لوح تقدیر به دبیر جشنواره و هیئت داوران از برگزار کنندگان این جشنواره قدردانی‌ نمودند و در پیامی از سو‌ی‌ نخست وزیر کانادا جشنواره فیلم‌های ایرانی‌ را به عنوان تاثیر‌گذاری هنر جامعه ایرانی‌ بر سایر جوامع مهاجر معرفی‌ نموده‌ و مورد ستایش قرار دادند، این پیام از سو‌ی‌ کاستاس من کاستس نماینده مجلس دولت فدرال به دبیر و هیئت داوران ارسال شد که توسط سرا یورمن مدیر روابط عمومی‌ جشنواره قرائت شد. شاهرخ بحرالعلومی دبیر جشنواره و گوهر خیراندیش ریاست هیئت داوران ضمن قرائت بیانیه هیئت داوران و پیام ریاست سازمان سینمایی به معرفی‌ برندگان این‌دوره از جشنواره پرداختند:

_ دیپلم افتخار و لوح جشنواره برای بهترین فیلم کوتاه به فیلم «اینجا شهر من بود» ساخته تینا پاکروان اهدا گردید

جشنواره فیلمهای ایرانی کانادا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر