کد خبر: 7144 A

طبق برنامه‌ریزی ستاد برگزاری جشنواره مقاومت، میهمانان جشنواره فردا به بازدید از ارگ تاریخی و کهن بم خواهند رفت که از هم اکنون با اشتیاق منتظر فرارسیدن زمان این بازدید هستند.

  ایلنا:تورهای بازدیدی که در دو روز اول جشنواره مقاومت برای می‌همنانان داخلی و خارجی برگزار شد باعث شده است تا می‌همنانان با جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی این شهر کهن اشنا شوند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، به همت مدیران برگزار کننده جشنواره علاوه بر اینکه می‌همنانان داخلی و خارجی با حضور در نشست‌های تخصصی وانجام بحث‌های فنی به ارتقای سطح کیفی جشنوار کمک شده است، با برگزاری تورهای گردشگری مختلف میهمانان با جاذبه‌های تارخی وفرهنگی شهر کرمان نیز آشنا می‌شوند.
برپایه این گزارش، این تور‌ها از روز سه شنبه و همزمان با آغاز روز اول اغاز شد که میهمانان داخلی و خارجی به بازدید دو مکان زیبا آرامگاه شاه نعمت‌الله وکیل وباغ شازده ماهان رفتند که مورداستقبال میهمانان قرار گرفت.
همچنین صبح روز چهارشنبه نیز میهمانان در قالب‌های گروه‌های بازدید کننده مختلف به بازار سنتی کرمان، حمام گنجعلی خان و حمام وکیل رفتند که بخصوص شوق و شور میهمانان خارجی دیدن بازار زیبای سنتی کرمان و خرید اشیاء سنتی در نوع خود جالب بود.
براساس این گزارش، طبق برنامه‌ریزی ستاد برگزاری جشنواره مقاومت، میهمانان جشنواره فردا به بازدید از ارگ تاریخی و کهن بم خواهند رفت که از هم اکنون با اشتیاق منتظر فرارسیدن زمان این بازدید هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر