کد خبر: 74472 A

مستند «غذای بیرون» به كارگردانی لقمان خالدی ساخته شده است. این فیلم در خانه هنرمندان نمایش داده می‌شود.

ایلنا: فیلم مستند "غذای بیرون" از تولیدات موسسه تصویرشهر به کارگردانی لقمان خالدی و تهیه‌کنندگی جعفر صانعی مقدم روز سه شنبه در خانه هنرمندان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی موسسه تصویرشهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، می‌گویند که اگر در پی راه ساده‌ای هستید تا از نحوه ارتباط مردم با زندگی‌شان سر دربیاورید به شیوه غذا خوردن آنها نگاه کنید.

لقمان خالدی در این مستند 60 دقیقه‌ای سعی دارد از زاویه غذا خوردن وارد زندگی خانوادگی چند جوان شده و دلایل علاقه آنها را به فست فود بررسی کند.

وی پیش از این نیز تجربه موفق ساخت مستندهای "مشترک موردنظر" و "ما همه به چای عادت داریم" از مجموعه پرسه در شهر به تهیه‌کنندگی جعفر صانعی مقدم را دارد که در چهارمین جشنواره فیلم شهر به نمایش درآمد و با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد و سال گذشته این مجموعه مستند از شبکه 4 سیما روی آنتن رفت.

عواملی که در ساخت غذای بیرون همکاری داشته‌اند؛ عبارتند از: نویسنده و کارگردان: لقمان خالدی/ تصویر بردار: صادق سوری/ محقق: هدی ارشد ریاحی و لقمان خالدی/ صداگذار: مهدی عباسی/ صدابردار: جعفر علیان/ تدوین: لقمان خالدی/ مدیر تولید: حمید مهدوی فر/ مجری طرح: صدیقه رواسی زاده کاشانی/ تهیه کننده: جعفر صانعی مقدم/ محصول: موسسه تصویر شهر سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران.

مستند غذای بیرون روز سه شنبه 31 اردیبهشت ساعت 18 در سالن ناصری خانه هنرمندان نمایش درمی‌آید و ورود برای عموم آزاد است.

لقمان خالدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر