کد خبر: 74584 A

در چهل و دومین نشست باشگاه فیلم فرهنگسرای رازی، فیلم سینمایی"برف روی کاج‌ها" به کارگردانی پیمان معادی پس از نمایش، نقد و بررسی می‌شود.

ایلنا: در برنامه نقد و بررسی فیلم برف روی كاج‌ها که ساعت 18 چهارشنبه یکم خردادماه در پردیس سینمایی رازی برگزار می‌شود؛ پیمان معادی(کارگردان)، کارن همایون فر(آهنگساز) و سپیده عبدالوهاب(تدوینگر) به عنوان میهمان در کنار جواد طوسی(منتقدسینما) حضور داشته و از نزدیک با نظرات مخاطبان و اعضاء این باشگاه فیلم آشنا خواهند شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای رازی؛ فیلم سینمایی"برف روی کاج ها" محصول سال 1390 و نخستین اثر سینمایی پیمان معادی به عنوان کارگردان؛ درسی امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر موفق به کسب مقام فیلم برگزیده از نگاه مردم و برنده بهترین بازیگر نقش اول زن شده است.

خلاصه داستان به این شرح است که زندگی زناشویی رویا و علی بعد از 13 سال با بحران  بزرگی مواجه می‌شود. هم اکنون رویا باید زندگی خود را با شرایطی جدید ادامه دهد که در این مسیر به دریافت و شناخت جدیدتری از زندگی می‌رسد و... 

علاقمندان به هنر هفتم برای تماشای فیلم یا عضویت در این باشگاه می‌توانند به نشانی میدان رازی، خیابان هلال احمر، پردیس سینمایی رازی مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 55409549 تماس گرفته یا از سایت   razi.farhangsara.ir بازدیدکنند.

فرهنگسرای رازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر