کد خبر: 75561 A

مستندهای «فرزند خرمشهر» ساخته علی خسروی و «صدای تیر» به کارگردانی پورنگ پورحسینی در سالن سینماحقیقت نقد و بررسی می‌شود.

ایلنا: عصر فردا (یکشنبه 5 خرداد ماه) نمایش افتتاحیه دو فیلم مستند «فرزند خرمشهر» ساخته علی خسروی و «صدای تیر» به کارگردانی پورنگ پورحسینی، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار شده و سپس با حضور «مازیار فکری ارشاد» مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فرزند خرمشهر مستندی درباره «صاحب عبودزاده» است که قبل از جنگ، دروازه بان تیم فوتبال همای خرمشهر بوده و پس از جنگ نیز به کشاورزی روی آورده است...

صدای تیر نیز مستندی پیرامون شهادت دو محیط بان سازمان حفاظت محیط زیست ایران در درگیری با شکارچیان مختلف است...

پس از نمایش این فیلم‌ها هم جلسه نقد و بررسی آنها با حضور علی خسروی و پورنگ پورحسینی (کارگردانان)، مازیار فکری ارشاد (نویسنده و منتقد سینما)، برخی دیگر از عوامل فیلم‌ها، نمایندگان رسانه‌های گروهی و علاقمندان سینمای مستند برگزار خواهد شد.

شـرکت در این برنامه، برای عمــوم آزاد است و علاقمندان می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (5 خرداد ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. ضمن اینکه عموم دوستداران سینمای مستند جهت اطلاع از برنامه‌های دائمی سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی می‌توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به شماره سامانه پیام کوتاه روابط عمومی این مرکز 20001062 پیامک بزنند.

مرکز گسترش سینمای مستند وتجربی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر