کد خبر: 75666 A

سخنگو و رئیس هیات مدیره خانه سینما در گفتگو با ایلنا اعلام کرد:

به هیچ عنوان در اساسنامه‌ای که با حضور نمایندگان خانه سینما و وزارت ارشاد نگارش شده و به تصویب رسیده است، هیاتی تحت عنوان هیات بازگشایی خانه سینما مطرح نبوده و لحاظ نشده است.

ایلنا: مهدی عظیمی هفته گذشته از آغاز به کار هیات بازگشایی خانه سینما خبر داده بود و پیروی آن جواد شمقدری اعلام کرد که از اعضای خانه سینما دعوت شده که در این هیات حضور داشته باشند اما به نظر می‌رسد اعضای خانه سینما تمایلی به حضور در این هیات ندارند.

فرهاد توحیدی(رئیس هیات مدیره و سخنگوی خانه سینما) در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره هیات بازگشایی خانه سینما گفت: به هیچ عنوان در اساسنامه‌ای که با حضور نمایندگان خانه سینما و وزارت ارشاد نگارش شده و به تصویب رسیده است، هیاتی تحت عنوان هیات بازگشایی خانه سینما مطرح نبوده و لحاظ نشده است.

وی ادامه داد: اعضای هیات مدیره خانه سینما و صنوف آن هیات بازگشایی خانه سینما را قبول نداشته و به رسمیت نمی‌شناسند و به همین دلیل هیچکدام از این اعضا در فعالیت‌های این هیات شرکت نمی‌کنند.

توحیدی ادامه داد: از نظر ما و اساسنامه‌ای که مصوب شده است؛ هیات مدیره فعلی قانونی است و این هیات مدیره باید مجمع عمومی را برگزار کند تا روند تصویب اساسنامه طی شود.

فرهاد توحیدی خانه سینما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر