کد خبر: 850 A

آثاری که با اولویت موضوع‌هایی چون دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، مضامین دینی و مذهبی و نمایش‌های معنوی تولید شده‌اند، مورد حمایت قرار می‌گیرند.

ایلنا: مدیر خانه نمایش۲، گفت: خانه نمایش۲، در راستای حمایت و پشتیبانی از آثاری که با اولویت موضوع‌هایی چون دفاع مقدس، انقلاب اسلامی، مضامین دینی و مذهبی و نمایش‌های معنوی تولید شده‌اند، شهریورماه فراخوانی منتشر خواهد کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط‌عمومی مرکز هنرهای نمایشی، وحید آقاپور گفت: در صورتی که قرار باشد خانه نمایش۲ به شکل موضوعی به عرضه آثار نمایشی بپردازد، فراخوانی منتشر می‌شود تا برابری فرصت برای همه گروه‌های نمایشی فراهم شود و گروه‌های متقاضی متون خود را در این راستا به خانه نمایش ۲ ارائه کنند.

آقاپور تاکید کرد: همچنین قرار است شورای هنری متشکل از هنرمندان در خانه نمایش۲ تشکیل شود تا آثار نمایشی با همکاری و همفکری هنرمندان انتخاب شوند.

وی در ادامه تشریح کرد: اعضای شورای هنری خانه نمایش۲، تاکنون مشخص و تعیین نشده‌اند اما اسامی این افراد متعاقبا اعلام خواهد شد.

آقاپور همچنین در مورد نمایشی که با پایان تعطیلات عید سعید فطر در این محل به صحنه می‌رود، بیان کرد: نمایش «شاعر» نوشته داریو نیکودمی و کارگردانی میکائیل شهرستانی از امروز سه شنبه، ۳۱ مردادماه، در خانه نمایش ۲ به صحنه خواهد رفت.

مدیر خانه نمایش۲ تصریح کرد: نمایش «شاعر» که جزء یکی از تعهدات پیشین خانه نمایش۲ بود، از ۳۱ مردادماه، ساعت ۱۹، به صحنه می‌رود و اجرای آن تا پایان شهریورماه ادامه خواهد داشت.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر