کد خبر: 8788 A

جشن عروسك‌ها در مجموعه تئاترشهر؛‌

شعار برای كودكان زلزله زده عروسك بیاوریم به نیت فراموش كردن صدمات ناشی از زلزله و حق آنها برای لذت بردن از عروسك، در روز جهانی كودك در نظر گرفته شده است.

ایلنا: در جشن عروسكها كه روز 14 و 15 مهرماه در مجموعه تئاترشهر برگزار می‌شود، غرفه دریافت عروسك برای كودكان زلزله زده، در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل از روابط عمومی مركزهنرهای نمایشی،‌ هم‌زمان با روزجهانی كودك مراسمی با عنوان جشن عروسكها در مجموعه تئاترشهر و فضای باز برگزار می‌شود كه شامل ایستگاه‌های فرهنگی - هنری كودك، اجرای موسیقی و نقاشی ویژه كودكان و آموزش ساخت عروسك است. سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به عنوان یكی از مشاركت‌كنندگان در این جشن، قرار است غرفه‌ای برای دریافت عروسك‌های كودكان برپا كند.

شعار برای كودكان زلزله زده عروسك بیاوریم به نیت فراموش كردن صدمات ناشی از زلزله و حق آنها برای لذت بردن از عروسك، در روز جهانی كودك در نظر گرفته شده است. در این روز،‌ كودكان و پدر و مادرها می‌توانند اسباب‌بازی و عروسك برای كودكان آسیب دیده از زلزله بیاورند.

یادآوری می‌شود جشن عروسكها روز جمعه (14مهرماه) از ساعت 15 تا 20 در محوطه تئاترشهر و روز شنبه (15مهرماه) با هماهنگی مدارس تهران از ساعت 9 صبح تا 20 برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر