کد خبر: 904 A

شرکت‌های بازی ساز با حضور در این رویداد فرهنگی آخرین تولیدات خود در عرصه گیم را برای علاقه مندان به صنعت بازی رایانه‌ای به نمایش می‌گذارند.

ایلنا: دومین نمایشگاه استانی بازی‌های رایانه‌ای با حضور بیش از۲۰ شرکت بازی ساز آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا، شرکت‌های بازی ساز با حضور در این رویداد فرهنگی آخرین تولیدات خود در عرصه گیم را برای علاقه مندان به صنعت بازی رایانه‌ای به نمایش می‌گذارند.

شرکت‌های «آروین تک، بازی سازی سورنا، برنامه نویسان همراه فجر، پردیس هنر راسپینا، تبیان، عصربازی پارس، فطرس پویا رایانه، فن افزار شریف، فن آوران اونیک، فناوران توسن گام، فناوری اطلاعات توسعه پارسیان، فناوری اطلاعات توسعه سامان، کوثر نگار رایانه، واقعیت مجازی، اسپریس پویا نما، لوح زرین نیکان و دانشگاه مازندران» از شرکت‌های بازی ساز حاضر در این نمایشگاه هستند.

گرشاسپ، می‌رمهنا، شبان، گاندو، عصر پادشاهان، شتاب در شهر، خارج از سرزمین، شکار شیطان، پارساران، چریک، گربه قجری، شکست حصر آبادان و حماسه آلواتان از بازی‌های به نمایش در آمده برای علاقه مندان و مخاطبان، در دومین نمایشگاه استانی بازی‌های رایانه‌ای است.

دومین نمایشگاه استانی بازی‌های رایانه‌ای در فضایی بالغ بر ۳هزار و پانصد متر مربع، ا الی ۴ شهریور ماه از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برپاست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر