کد خبر: 910 A

روابط عمومی جشنواره بین المللی فیلم مقاومت و دفاع مقدس از تشکیل کمیته مناطق محروم در ستاد اجرایی جشنواره در استان کرمان خبر داد.

ایلنا: روابط عمومی جشنواره فیلم دفاع مقدس از تشکیل کمیته مناطق محروم در جشنواره دفاع مقدس در کرما خبر داد و افزود: طی نشست مشترکی که با حضور احمد سعیدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و ثمرخی معاون امور هنری اداره کل ارشاد با محمد صنعتی قائم مقام دبیر جشنواره فیلم مقاومت، یزدان عشیری مدیر روابط عمومی، کامران ملکی مدیر برنامه ریزی و تشریفات و سیاوش حقیقی مدیر تبلیغات جشنواره مقرر شد به منظور گسترش ابعاد برگزاری جشنواره در استان و امکان استفاده شهرستان‌های مختلف بویژه، مناطق محروم استان بخشی از برنامه‌های جشنواره در این مناطق به اجرا گذاشته شود.

به گزارش ایلنا، قرار شد کمیته ویژه‌ای به نام مناطق محروم با حضور مسئولان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی این مناطق در ستاد اجرایی جشنواره دفاع مقدس در استان ایجاد شود.

در این طرح، شهرستان‌های کرمان مانند: رفسنجان، سرچشمه، سیرجان و شهربابک با توجه به ظرفیت خوبی که در بخش سینما دارند از نمایش فیلم‌های جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت متنفع می‌شوند.

همچنین، دراین خبرعنوان شد: کمیته مناطق محروم جشنواره دفاع مقدس دراستان کرمان ارزیابی و کارشناسی‌های لازم را برای بسط و گسترش حوزه جغرافیایی جشنواره در کرمان پیگیری خواهد کرد.

دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، توسط انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و با مشارکت و همیاری» سازمان سینمایی کشور و استانداری کرمان «با رویکرد» مقاومت، بصیرت و شکوفایی و به منظور «تبیین فرهنگ مقاومت و پاسداشت حماسه‌های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس» و «نگاه به حضور سازنده ایثارگران در مقابل دشمنان»، «تحریم اقتصادی»، «دستاوردهای علمی و افتخارات جهانی»، «مقاومت و بیداری اسلامی»، «مقابله با استکبار جهانی»، «تروریسم» و «صهیونیسم بین الملل» در قالب بخش‌های مختلف سینمایی، کوتاه، مستند، ویدیویی، فیلمنامه نویسی و چشم انداز سینمای مقاومت ایران و نشست‌های تخصصی و بزرگداشت سینماگران عرصه انقلاب و دفاع مقدس و برنامه‌های جانبی دیگر همزمان با هفته دفاع مقدس به مرکزیت استان کرمان در استان‌های مختلف و هشت کشور جهان برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر