کد خبر: 927 A

نمایش محمدی كلاگر به نیمه رسید:

كلاگر می‌گوید: دیدن شاگردهایی که برای اولین بار به روی صحنه می روند بسیار خوشایند است.

 نمایش «کنار شیر آتش نشانی» به کارگردانی علی محمدی کلاگر که اجرای خود را از 25 مردادماه در شهرستان بابلسر آغاز کرده بود به نیمه‌های اجرای خود در این شهر رسیده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، کلاگر در خصوص استفاده از هنرجویان خود در این اجرا، گفت: این نمایش دو بازیگر دارد که از هنرجویان کلاس من بودند و برای اولین بار است که به روی صحنه می‌روند كه بسیار از این اتفاق خرسندم.

وی در مورد شیوه اجرای نمایش، عنوان کرد: این نمایش به شیوه بیومکانیک میرهولد اجرا می شود، بیومكانیك یك روش برای آموزش بازیگری است که در آن تمام اعضای بدن در اختیار اجراکننده است و باید به شیوه‌ای درست از تمام آن‌ها بهره بگیرد.

گفتنی ست حجت عنایتی، مجتبی ثریایی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به حضور آرمان براری تهیه کننده، عطا روحبخش طراح صحنه، ماهریز وحیدیان طراح لباس، عطیه آقاجانی دستیار کارگردان و برنامه ریز، پرستو رشیدی عمران مدیر صحنه، محمدرضا ابراهیم‌خانی مسئول نور، روح الله گل عمو مسئول صدا، سمیرا ابراهیم‌خانی عکاس، بهنام شهادتیان، دانیال حیدری، محمدرضا حبیبیان همراهان صحنه، مهرنوش علی‌نیا مسئول هماهنگی و ایلیا شمس روابط عمومی اشاره کرد.

نمایش «كنار شیر آتش نشانى» کاری از گروه نمایش «ژست» تا 5 شهریور ماه 91 ساعت 18 در بابلسر، بلوار بابلسر، بلوار طالقانی، بعد از پل دوم، مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی بابلسر به روی صحنه می‌رود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر