کد خبر: 94382 A

برای پیش فروش بلیت‌ها و اهدای یادگاری به مردم،

هانیه توسلی و محمد رضا شیرخانلو روز چهارشنبه و رضا عطاران و هانیه توسلی نیز روز پنج شنبه از از ساعت ۸ الی ۱۱ شب در سینما آزادی حاضرمی شوند تا در کنار مردم به تماشای «دهلیز» بنشینند.

ایلنا: بازیگران فیلم سینمایی «دهلیز» ساخته بهروز شعیبی آخر هفته به سینما آزادی می‌آیند.
به گزارش ایلنا، طبق برنامه‌ریزی انجام شده هانیه توسلی و محمد رضا شیرخانلو روز چهارشنبه و رضا عطاران و هانیه توسلی نیز روز پنج شنبه از از ساعت ۸ الی ۱۱ شب در سینما آزادی حاضر می‌شوند تا در کنار مردم به تماشای «دهلیز» بنشینند.

باتوجه به در پیش بودن تعطیلات عید فطر و استقبال مردم قرار است این بازیگران با حضور در سینما آزادی اقدام به پیش فروش بلیت‌ها و همچنین اهدای یادگاری‌هایی به مردم کنند. هانیه توسلی برای بازی در «دهلیز» سال قبل توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن جشنواره را به دست آورد.

محمدرضا شیرخانلو نیز در بخش نگاه نو نامزد دریافت جایزه بود. «دهلیز» از معدود فیلم‌های رضا عطاران است که در آن ایفاگر یک نقش جدی است. این فیلم که نامزد دریافت ۱۳ سیمرغ از جشنواره فیلم فجر بود، داستان زنی به نام شیواست.

او سرپرست خانوار است و با تلاش و کوشش سعی کرده زندگی خوب و آبرومندی برای خود و تنها پسرش فراهم کند. با رسیدن نامه‌ای زندگی آن‌ها دچار تحول می‌شود و در مسیری جدید قرار می‌گیرد. تهیه‌کنندگی «دهلیز» را سید محمود رضوی بر عهده دارد.
این فیلم این روز‌ها روی پرده سینماهای تهران است.

فیلم دهلیز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر