کد خبر: 13008 A

با حضور ضرغامی در كره جنوبی؛

عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان میهمان ویژه در مراسم رسمی گشایش نشست مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه که با سخنان لی می‌ونگ باک رئیس جمهور کره جنوبی برگزار شد حضور داشت.

ایلنا: بیش از ۶۰۰ تن از روسا و مقامات عالی رتبه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه در سئول گرد هم آمدند تا درباره همکاری‌های بیشتر، انتقال تجربه و حرکت در جهت ایجاد قطب رسانه‌ای مقتدر و مستقل از نظام رسانه‌ای انحصار گرایانه گفتگو کنند.


 به گزارش ایلنا؛ عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما به عنوان می‌ه‌مان ویژه در مراسم رسمی گشایش نشست مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه که با سخنان لی می‌ونگ باک رئیس جمهور کره جنوبی برگزار شد حضور داشت.
رئیس جمهور کره جنوبی در سخنانش با اشاره به فراگیری و گستردگی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه گفت: این اتحادیه نقش بسیار مهمی در تحولات و مقابله با چالش‌های فراروی جهان می‌تواند داشته باشد.
آقای کیم رئیس شبکه تلویزیونی کی بی‌اس کره جنوبی: اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه مجموعه قدرتمند و منسجم است و می‌تواند با همکاری سازمان یافته به توسعه کشورهای عضو کمک کند.
در حال حاضر این اتحادیه با ۶۰ کشور عضو و پوشش ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون نفر از جمعیت جهان، با ۲۵۰۰ زبان گوناگون با نفوذ‌ترین اتحادیه رسانه‌ای جهان شناخته می‌شود.
در حاشیه این اجلاس تولیدات صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شامل فیلم، سریال و مستند در غرفه سروش معرفی شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر