کد خبر: 13010 A

در برنامه "كوی نشاط" رادیو ایران كه پنج شنبه این هفته 27 مهرماه از ساعت 9صبح به مدت 90 دقیقه پخش می‌شود، شخصیت عروسكی "جیگر" كه مورد استقبال واقبال مخاطبین قرار گرفته است، حضور دارد.

ایلنا: در برنامه "كوی نشاط" رادیو ایران كه پنج شنبه این هفته 27 مهرماه از ساعت 9صبح به مدت 90 دقیقه پخش می‌شود، شخصیت عروسكی "جیگر" كه مورد استقبال واقبال مخاطبین قرار گرفته است، حضور دارد.

به گزارش ایلنا، امیر عباس اشرف تهیه كننده و سردبیر این برنامه با اعلام این خبر گفت: علی رضا تابان بازسازی صدای" جیگر " را انجام می دهد كه گفتار آن را زهرا ادراكی و شاهرخ باقری نژاد بر عهده دارند.

تهیه كننده برنامه "كوی نشاط " اشاره می كند: دفتر برنامه های طنز رادیو ایران در ابتدا با كاظم سیاحی صدا پیشه اصلی شخصیت "جیگر" مذاكره كرده بود كه او در برنامه "كوی نشاط" حضور داشته باشد كه متاسفانه شرایط همكاری مهیا نشد لذا سازندگان این برنامه با بازسازی صدای این شخصیت عروسكی به جهت تكذیب به شایعات مطرح شده در رسانه ها مبنی بر ممنوع بودن این كاراكتر نمودند.

اشرف خاطر نشان كرد: این شخصیت پس از ورود به "كوی نشاط" ضمن تكذیب هر گونه ممنوعیت فعالیت در رسانه ها به خواندن آواز می پردازدو شخصیت مثبت خودرا به نمایش می گذاردكه موسیقی آن را مجتبی تیموری ساخته است.

جیگر کلاه قرمزی پسر خاله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر