کد خبر: 1415 A

آخرین اخبار و رویدادهای اجلاس جنبش عدم تعهد را هر روز از برنامه «بحث روز» ساعت ۱۳: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ از شبکه رادیویی تهران بشنوید.

ایلنا: هدی نوروزی سردبیر از پخش ویژه برنامه «بحث روز» در روزهای برگزاری اجلاس سران خبر داد و افزود: برگزاری به موقع و موفق این رویداد‌ تاریخی رسالتی تاریخی است که بر عهده نسل حاضر از مدیران کشور نهاده شده و تلاش‌ همگان را جهت توفیق هرچه بیشتر این رویداد مهم ملی ـ بین‌المللی می‌طلبد. شبکه رادیویی تهران نیز در این راستا هر روز ساعت ۱۳: ۳۰ با عنوان برنامه «بحث روز» شنوندگان را از آخرین اخبار و رویدادهای اجلاس جنبش عدم تعهد آگاه می‌سازد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، وی در ادامه یادآور شد: برنامه زنده «بحث روز» کاری از گروه نیمروزی رادیو تهران است که به بررسی مشکلات، معضلات و موضوعات روز و همچنین بررسی جنبه‌های مختلف مسائل جامعه می‌پردازد. حضور کار‌شناسان و عوامل اجرائی شانزدهمین اجلاس جنبش عدم تعهد در استودیو رادیو تهران و پاسخ به سوالات شنوندگان همراه با ارتباط زنده با مهمانان از بخش‌های ویژه این برنامه است. مهمانی همچون محمد فرقانی سخنگوی ستاد اطلاع رسانی نشست و محمد جواد آغاجری رئیس کمیته رسانه‌های خارجی و... در این برنامه همراه شنوندگان رادیو تهران خواهند بود.

صالح اسکندری کار‌شناس مجری، رضا قربانی و حمادخزائی تهیه کننده، اکبر یاری و علیرضا محمدی گزارشگر از عوامل برنامه بحث روز هستند.

برنامه «بحث روز» را با محوریت اجلاس جنبش عدم تعهد از موج اف.‌ام ردیف ۹۴ یا‌ای.‌ام ۱۳۳۲ بشنوید و جهت ارائه نظرات خود به آدرس radiotehran@irib. ir مراجعه کنید. شما مخاطبان می‌توانید از طریق پیام کوتاه ۵-۳۰۰۰۰۹۵۶ یا شماره‌های ۳۳۹۱۴۱۴۱ و ۳۳۹۱۴۱۴۲ سوالات و دیدگاه‌های خود را در زمان پخش برنامه با مسوولان برنامه در میان بگذارید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر