کد خبر: 1499 A

صلح پایدار، ویژه برنامه‌ای است از گروه اطلاع رسانی و امورمجازی رادیو قرآن که به مناسبت شانزدهمین اجلاس بین المللی سران کشورهای غیرمتعهد با رویکرد قرآنی تهیه شده است.

ایلنا: صلح پایدار به مناسبت شانزدهمین اجلاس بین المللی سران کشورهای غیرمتعهد با رویکرد قرآنی تهیه شده است.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی رادیو قرآن، در این ویژه برنامه سعی شده در ۵ برنامه ده دقیقه‌ای اهداف و عملکرد جنبش و نقش ایران در بیداری کشورهای اسلامی؛ محور عدالت در بحث‌های مطرح شده و شانزدهمین اجلاس بین المللی سران عدم تعهد و همچنین محور صلح به همراه محور اقتصادی و ظرفیت‌های فرهنگی جنبش بررسی شود.

در برنامه صلح پایدار مدیریت مشترک جهانی در قالب کار‌شناسی و گزارش با حضور اساتید آگاه در این زمینه بررسی و دنبال می‌شود.

سید رضا صالحی (معاون پژوهشهای فرهنگی و اجتماعی مرکز تحقیقات استراتژیک و استاد دانشگاه)، رضا اسلامی (استاد حقوق و عضو هیأت علمی دانشگاه شهیدبهشتی)، محمد مهدی مفتح (عضو سابق کمیسیون برنامه و بودجه مجلس و استاد دانشگاه) و نازیلا خیابانچیان (عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران غرب) از جمله کارشناسانی هستند که در این برنامه به مساله ایران و جنبش عدم تعهد پرداخته‌اند.

در بخش گزارشی نیز شهربانو دلبری (مدیر گروه تاریخ و تمدن دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد) ضیاءالدین صبوری (مدرس دانشگاه و دبیر انجمن علمی روابط بین الملل) به مساله عدالت محوری، صلح پایدار، ایران و بیداری اسلامی می‌پردازند.
برنامه «صلح پایدار» کاری از گروه اطلاع رسانی و امورمجازی رادیو قرآن است که از شنبه ۵ شهریور ساعت ۹: ۵۰ صبح به مدت ۵ روز از شبکه رادیویی قرآن روی آنتن می‌رود.

فاطمه گنجی تهیه کنندگی و شفیقه مافی، نویسندگی و سردبیری برنامه «صلح پایدار را برعهدا دارند و رضا کاشفی گوینده این برنامه است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر